Dalajlámova mačka a umenie priasť

David MichieSynergie Publishing SE2014/09 SVK slovensky

Kniha: Dalajlámova mačka a umenie priasť - David Michie
4,46
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 232681
Ušetríte až 5,44 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 4 vernostné body
Séria kníh: Mačka Jeho sviatosti dalajlámy
Mačka Jeho sviatosti dalajlámy
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Dalajlámova mačka a umenie priasť

Pred odchodom na prednáškové turné do Ameriky poverí dalajláma svoju milovanú mačku Jesku (JSK, Jej Svätosť mačku) úlohou: má objaviť pravú príčinu šťastia. Plnenie tejto úlohy zavedie mačku do netušeny´ch dobrodružstiev!

Napínavá naháňačka ulicami McLeod Gandže ju privedie k nečakanému objavu, aké nebezpečné je zamerať sa len na seba. Stretnutie s tajomny´m jogínom Tarčinom odhalí jej osobnú minulosť – čo má pre nás všetky´ch dramatické následky. Útržky rozhovorov, ktoré si vypočuje v Himálajskej literárnej kaviarni, jej pomôžu odhaliť podobnosti medzi vedou a buddhizmom v kľúčovej téme šťastia. Nezáleží na tom, či počúva váženy´ch univerzitny´ch profesorov a psychológov, vysokopostaveny´ch lámov alebo slávnych spisovateľov.

Iskrivá múdrosť, srdečnosť a kvapka darebáctva v Dalajlámovej mačke a umení priasť nám čarovny´m spôsobom ukazuje, prečo sa z Jesky stáva jedna z najmilovanejších mačiek na svete. Aky´ je teda skutočny´ dôvod pradenia? Toto tajomstvo prezradí dalajláma pošepky, keď sa vráti z cesty – len ušiam Jesky a ty´m, s ktory´mi má jeho mačka karmické spojenie... čo ste, milí čitatelia, práve vy!

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
232681
Názov
Dalajlámova mačka a umenie priasť
EAN/ISBN
9788073703387
Forma
Tvrdá, s vrchným obalom, matná
Autor
David Michie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/09
Rozsah
254
Rozmer
122×191×20 mm
Hmotnosť
0,23
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
55%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dalajlámova mačka a umenie priasť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.