Pravidlá úspechu

Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť

Jack Canfield Janet Switzer

Eastone2014/06 SVK Slovensky

Kniha: Pravidlá úspechu - Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť - Jack Canfield, Janet Switzer
Katalógové číslo: 227912
12,42

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Pravidlá úspechu

Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť

Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti sformuloval jasne a pútavo do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze, prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu. Každodenné opakovanie pravidiel nezaberie viac ako niekoľko minút, ale ich uplatňovanie v praxi dokáže navodiť nevídané zmeny, ktorých výsledkom býva výrazný úspech a neodškriepiteľné profesionálne zlepšenie a tiež spokojnosť a prekvitajúci osobný život. Nezáleží na tom, či sa chcete stať riaditeľom spoločnosti, úspešným učiteľom, schudnúť, zbaviť sa zlozvykov, či zarobiť veľké peniaze, pravidlá sú pre každého rovnaké. Začať môžete ešte skôr, ako otvoríte knihu. Skúste porozmýšľať o tomto: Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali. Nie je načase veci zmeniť?
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
227912
Názov
Pravidlá úspechu
Podnázov
Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete b
EAN/ISBN
9788081092510
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Jack Canfield, Janet Switzer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/06
Rozsah
496
Rozmer
157×225×36 mm
Hmotnosť
0,74
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pravidlá úspechu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.