Kniha Prehľad všeobecnej psychológie | kníhkupectvo Literama.sk

Prehľad všeobecnej psychológie

Kolektív autorov • Enigma • 2010SK slovensky

Kniha : Prehľad všeobecnej psychológie
Kúpiť
8,14
Katalógové číslo: 223763
Ušetríte až 0,36 € z bežnej ceny 8,50
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 9 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Prehľad všeobecnej psychológie

Záujem o predchádzajúce vydanie publikácie „Prehľad všeobecnej psychológie“, ktorý bol editovaný pod vedením prof. PhDr. Jozefa Daniela, DrSc. (1922 – 2005), nás podnietil k ďalšiemu vydaniu titulu s doplnením viacerých údajov, ako i úpravami v texte pôvodného diela z roku 2003. Vzhľadom k tomu, že nás profesor Jozef Daniel v roku 2005 opustil, chceme v mene kolektívu autorov vyjadriť vďaku za jeho ľudskosť, šírku a hĺbku jeho duševného poznania, ochotu byť nápomocným za akýchkoľvek okolností a úctu k jeho celoživotnému dielu a venovať jeho pamiatke toto vydanie, ktoré sme doplnili a aktualizovali. Všeobecná psychológia je študijným predmetom a vedeckou psychologickou disciplínou, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou pregraduálnej prípravy psychológov, učiteľov, sociálnych pracovníkov, ošetrovateľov, vychovávateľov a vzdelávania ďalších profesií, ktoré sú zaradené do systému odborov pracujúcich s človekom. Poskytuje poznatky, ktoré sú bránou k porozumeniu ostatným základným ako i aplikovaným psychologickým disciplínam. V publikácii prinášame prehľad všetkých tém, ktoré sú súčasťou predmetu všeobecnej psychológie. Súčasťou je kapitola venovaná psychológii osobnosti, ktorá je stručným prehľadom základných poznatkov z tejto oblasti a slúži predovšetkým ako študijný materiál tým odborom štúdia, ktoré nemajú vo svojich študijných programoch túto psychologickú disciplínu zaradenú ako samostatný predmet.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
223763
Názov
Prehľad všeobecnej psychológie
EAN/ISBN
9788089132898
Forma
Neviazaná
Autor
Kolektív autorov
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2010
Rozsah
276
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,27
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 9 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
4%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Prehľad všeobecnej psychológie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.