Škoricovník: Zlatá cesta

Škoricovník 1

Martin Jurík Michal Ružička

Marenčin PT2013/11 SVK Slovensky

Kniha: Škoricovník: Zlatá cesta - Škoricovník 1 - Martin Jurík, Michal Ružička
Katalógové číslo: 209625
Ušetríte až 2,40 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Séria kníh: Škoricovník
Škoricovník
Titul je zaradený v tejto sérii
9,50
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Škoricovník: Zlatá cesta

Škoricovník 1

Škoricovník je dobrodružný príbeh, ktorý sa skutočne udial, a Zlatá cesta je jeho prvou časťou. Rozpráva neuveriteľné zážitky Jonáša, istého niktoša z púšte, ktorý... Zle, zle, zle! Ešte raz a odznovu! Škoricovník je dobrodružný príbeh, ktorý sa skutočne udial a Zlatá cesta je jeho prvou časťou (a možno aj poslednou, záleží len na mojej milosti a veľkorysosti). V prvom rade je to príbeh o MNE a mojej genialite. Volám sa TЯEVOЯ OƆIPH a som ten najschopnejší manažér, akého ste stretli, nestretli, alebo akého kedy stretnete či nestretnete. A beda každému, kto o tom zapochybuje. Je v mojej moci ukrižovať, zaživa upáliť, lámať na kolese, štvrtiť volmi alebo hodiť levom. Ale nie... Vedzte, že vie byť aj horšie. Dni a noci strávené nad reportingmi a uctievanie Podnikovej kultúry. Takto dopadne každý, kto sa mi postaví do cesty. S Podnikovou kultúrou na večné časy!

Výňatok z plagátu pribitého na šibenici v meste Citadela: „Hnevá vás váš nadriadený, ktorý si o sebe myslí, že je najdokonalejšou bytosťou na svete? Máte po krk oltáriku podnikovej kultúry, ktorý musíte uctievať a chodiť okolo neho kolenačky? Štve vás, že vášho obchodného partnera nemôžete hodiť sedemhlavému drakovi a prizerať sa, ako mu tento trhá končatiny? Túžite poskladať si woodoo bábku, aby pomocou nej skočil váš otravný kolega z hradnej veže? Chceli by ste sa namiesto nudného a úmorného vysedávania v kancelárii vydať na dobrodružnú cestu za bohatstvom a slávou, plnú nástrah, nebezpečenstiev a vzrušenia, ale nemáte na to guráž? Skvele! Tak len pekne zostaňte tam, kde ste a nepleťte sa nám pod nohy! Hrdinovia Škoricovníka si totiž všetky dobrodružstvá odžijú za vás a vy si o nich môžte prečítať!

Škoricovník je PRVÉ slovenské satirické fantasy a zatiaľ aj jediné, keďže doteraz nikto iný niečo podobné vydať nestihol.“

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
209625
Názov
Škoricovník: Zlatá cesta
Podnázov
Škoricovník 1
EAN/ISBN
9788081143014
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Martin Jurík, Michal Ružička
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/11
Rozsah
176
Rozmer
130×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Škoricovník: Zlatá cesta zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.