Zabudnuté slovenské rozprávky

Adéla BanášováIKAR2013 SVK slovensky

Kniha: Zabudnuté slovenské rozprávky - Adéla Banášová
Katalógové číslo: 209112

Kniha: Zabudnuté slovenské rozprávky

Každý pozná príbeh Janka Hraška alebo rozprávku Soľ nad zlato. Tie voľakedy dávno zozbieral a spísal Pavol Dobšinský. Rozprávky, ktoré vám prinášame v tejto knihe, mali, naopak, smolu, že sa našli len nedávno na istom salaši. Ten salaš sa má zbúrať. Keby sa salaš nebúral, tento starý zaprášený zväzok zabudnutých rozprávok z rokov 1787 až 1789 by sa nikdy nenašiel. A vy by ste sa nikdy nedozvedeli, že medzi nami žijú bryndzovníci... Populárna rozhlasová a televízna moderátorka Adela Banášová je známa svojím nadhľadom, schopnosťou pohotovo glosovať a zmyslom pre humor. To zúročila aj pri písaní Zabudnutých slovenských rozprávok, ktoré vznikli pred desaťročím ako darček najbližším. Teraz sa dočkali vydania a pobavia nielen detských čitateľov, ale aj dospelých. Pre čitateľov od 8 rokov.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
209112
Názov
Zabudnuté slovenské rozprávky
EAN/ISBN
9788055137834
Autor
Adéla Banášová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
72
Rozmer
170×240
Hmotnosť
0,20
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zabudnuté slovenské rozprávky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.