Šťastné konce, nešťastný svet

Manželský príbeh - tak trochu inak...

Alica Bartková

TATRAN2013/07 SVK Slovensky

Kniha: Šťastné konce, nešťastný svet - Manželský príbeh - tak trochu inak... - Alica Bartková
Katalógové číslo: 200487
4,73

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Šťastné konce, nešťastný svet

Manželský príbeh - tak trochu inak...

Nevera je druhým najčastejším dôvodom rozvodu, a hoci sa nájdu manželia, ktorí navonok deklarujú, že vzájomné nezhody prekonali, v úzadí vždy zostáva pocit zrady, ktorý im strpčuje spolužitie.

Peter prekvapil Soňu v posteli s iným mužom. Cíti sa ponížený a zranený. Ten obraz má neustále pred očami, nevie sa ho zbaviť. Uteká pred celým svetom, ale pred vnútorným zrakom sa ujsť nedá. Náhodne sa ubytuje v prvom hoteli. Tu sa zoznámi s Tomášom, ktorému sa vyrozpráva. Nechápe, čo sa s ním deje, prečo sa zveruje úplne cudziemu mužovi. Tomáš je chápavý, upokojí ho, privedie na iné myšlienky. Je aj príťažlivý, iný, umelec so svojským pohľadom. Ich priateľstvo prerastie do vzájomnej náklonosti.

Soňa vie, že Peter jej neodpustí, nechápe, ako mohla tak hlúpo podľahnúť kolegovi a zničiť všetko, čo dlhé roky budovala. Súhlasí s rozvodom, hoci čaká s Petrom dieťa.

Tomáš si buduje nový vzťah, je šťastný, že ho niekto čaká doma a nemusí sa ponevierať po nákladných a nudných večierkoch. Všetci niečo stratili a aj niečo našli, no šťastné konce v nešťastnom svete sú zriedkavé.

Alica Bartková sa umiestnila na popredných miestach v mnohých literárnych súťažiach, no knižný trh sa jej spočiatku postavil chrbtom. A potom akoby sa roztrhlo vrece, všetky veľké vydavateľstvá začali prejavovať záujem. Nemožno sa čudovať, Alica Bartková sa vyznačuje mimoriadnym postrehom, detailným zobrazením vzťahu a priblížením dnešného života. Jej slová sú úderné, vťahujú do deja, a hoci sme uprostred ľúbostného trojuholníka, je to nový, iný - súčasný pohľad…

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
200487
Názov
Šťastné konce, nešťastný svet
Podnázov
Manželský príbeh - tak trochu inak...
EAN/ISBN
9788022206549
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Alica Bartková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/07
Rozsah
156
Rozmer
130×200 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Šťastné konce, nešťastný svet zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.