Lola a kluk od vedle

Kniha: Lola a kluk od vedle - Stephanie Perkinsonová
Katalógové číslo: 197847 viac »

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Lola a kluk od vedle

Začínající návrhářka Lola Nolanová nevěří na módu… věří v kostýmy. Čím výraznější outfit, čím třpytivější, čím zábavnější, čím divočejší – tím líp. Ale Lola je přes neskutečné modely také hodnou dcerou a kamarádkou s velkými plány do budoucna. Všechno je perfektní (včetně jejího sexy přítele rockera), dokud se do sousedství nevrátí obávaná dvojčata Bellova. Calliope a Cricket. Hlavně Cricket, nadaný vynálezce, který zrovna vystoupil ze stínu slavné sestry.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
197847
Názov
Lola a kluk od vedle
EAN/ISBN
9788074472855
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Stephanie Perkinsonová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/05
Rozsah
328
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
0,44
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
4.7 z 5.0
5
150.0%
(2)
4
300.0%
(1)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Viki 5 z 5
31.05.2013 13:11:18

Stephanie ani tentokrát nesklamala a opäť prináša originálnu hlavnú hrdinku ktorou zmieta láska, škola, rodičia a všetky veci ktoré k dospievaniu patria. Kniha sa nezaiberá zbytočnými opismi napriek tomu často dokážete dopodrobna nakresliť ako Lola vyzerá či čo mal Cricet v izbe. Lola je adoptovaná a napriek tomu musí riešiť aj svoju biologickú matku. Chodí v bláznivých no havne originálnych kostýmoch avšak jej sebavedomia dokáže splasknúť behom okamihu. Pri čítaní som sa smiala, trnula od napätia dumala aj vyblakovala na hrdinov a nakonci šla spokojne spať. Nájdete tu bežné teenagerské dilemi, nejaké to ponaučenie a iný pohľad na vec. Odporúčam!


nicoll_a 4 z 5
11.11.2013 15:47:27

Prvá kniha autorky Polibek pro annu mi učarovala a patrí k mojím obľúbeným, preto som mala veľké očakávania od tejto knihy. Kniha mi príde o trošku slabšia ako Anna, ale to neznamená, že sa mi nepáčila. Lola je veľmi zaujímavá až troška streštená postava, ale obľúbila som si ju a jej pohľad na svet. A tak isto Cricket. Hoci mali veľa problémov, ktoré museli prekonať, stálo to za to.


jarka.f 5 z 5
05.04.2014 15:01:42

Lola a kluk od vedle je voľné pokračovanie Príbehu o Anne a St. Clairovi. Aj v tomto príbehu ich príbeh pokračuje. Lola oslávila 17 narodeniny ako prvá z triedy. Žije s dvoma otcami v San Franciscu. Chodí s priateľom Maxom. Otcovia ho neznášajú. Dúfa, že už nikdy neuvidí susedov. Život vie pekne prekvapiť a tak sa dvojčatá Bellovci prisťahujú do starého domu. Zisťuje, že Cricket sa zmenil vyrástol a nemôže si pomôcť stará nenávisť postupne mizne. Sama v sebe sa nevyzná. Veď miluje priateľa. Maxa. Alebo nie? Pri čítaní dúfate, že sa to medzi hlavnými hrdinami nepokazí a Lola si uvedomí, koho miluje. Vzťahy sú vždy zložité. Najzložitejšie keď máte 17 a preto si Lola musí prejsť cez vzťahovú hojdačku. Je to tak zaujímavo napísaný romantický príbeh, že kniha sa nedá odložiť až kým sa príbeh neskončí. A dúfajme, že šťastne.