Brutto 3 Brutálně jemné komiksy

Nikkarin

VIA VESTRA-LABYRINT2012/11 CZE Česky

Kniha: Brutto 3 Brutálně jemné komiksy - Nikkarin
Katalógové číslo: 193182
Ušetríte až 1,15 € z bežnej ceny 8,70
A navyše získate 7 vernostných bodov
7,55
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt
Skladom u dodávateľa

Kniha: Brutto 3 Brutálně jemné komiksy

Projekt BRUTTO se původně zrodil z potřeby dát dohromady skupinu spřízněných autorů, kteří by vytvořili nový typ komiksového média, jež v Čechách postrádají.

Z potřeby psát a kreslit příběhy, jako by to bylo něco naprosto samozřejmého, ovšem s plným nasazením, fascinací a nutností. BRUTTO, jako setkání osobností, pro které komiks není jen nedělní hobby, ale z nějakého nepochopitelného důvodu možná tím nejlepším prostředkem umožňujícím postihnout rozmanité vrstvy vnímání reality. Třetí řada přináší příběhy těchto tří mladých autorů: NIKKARIN: Spellsword Saga VII / Ultimate dragon fantasy quest KTAIWANITA: Pippo a Zlatý brouk / Prolog MARTIN GROCH: AXB
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
193182
Názov
Brutto 3 Brutálně jemné komiksy
EAN/ISBN
9788087260524
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Nikkarin
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/11
Rozsah
84
Rozmer
221×311×5 mm
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
3.0 z 5.0
5
0%
(0)
4
0%
(0)
3
100.0%
(1)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Miloš 3 z 5
13.03.2013 10:24:23

Ku komiksom z projektu BRUTTO som pristupoval vždy opatrne. Chápem potrebu prezentovať komiks a jeho autorov u nás, nakoľko je ťažké presadiť sa medzi množstvom lacných prekladových komiksov. Príbehy v predošlých číslach ma stále utvrdzovali v tom, že ak nedokážu tunajší autori ponúknuť bežnému čitateľovi "obyčajný" komiks, ale iba akýsi pre mňa nepochopiteľný umelecký autorský paškvil, tak to s nimi pôjde z kopca. Keď sa však v predaji objavil tretí diel Brutta s Nikkarinom, neodolal som a kpil. Autor vynikajúcej série "130" prezentuje komiksovou formou svoju záľubu v hrách a gamebookoch a výsledné dielo je tak neobvyklou kombináciou komiksu a počítačovej hry. Na stránkch sa možno rozhodnúť, čo sa udeje ďalej a preskočiť na príslušnú stranu, kde sa dej rozvíja prípadne končí. Možno teda komiks čítať niekoľko krát a zakaždým s iným výsledkom. Škoda len, že sa nejedná o rozsiahlejšie dielko. V druhom zošite sa prezentuje Kateřina "Ktaiwanita" Bažantová s prológom Pippo a zlatý brouk. Sprvoti som mal dojem, že pôjde o akúsi českú obdobu Blacksada, ale po pár stránkch som zistil, že čítam niečo úplne iné. Autorka sa vyžíva vo výtvarných orgiách, ale tento druh kresby nie je moja šálka piva. Každopádne musím uznať, že ma úvodný (byť miestami trocha mdlý) príbeh psieho detektíva Pippa navnadil na pokračovanie.