Zamilovaní anjeli

Padlí anjeli

Lauren Kateová

SVK Slovensky IKAR2013/02

Kniha: Zamilovaní anjeli - Padlí anjeli - Lauren Kateová
Katalógové číslo: 191270 viac »
Séria kníh: Padlí anjeli
Padlí anjeli
Titul je zaradený v tejto sérii

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Zamilovaní anjeli

Padlí anjeli

"Zamilovaní anjeli" sú doplnením série, nenadväzujú na ňu. K napísaniu diela autorku inšpirovali čitatelia a kniha v originále vyšla medzi treťou a štvrtou časťou.

Láska niekedy potrebuje povzbudenie od strážnych anjelov, aby sa mohla dvihnúť zo zeme. No len čo párkrát mávne krídlami, treba jej dôverovať, že poletí sama, do najvyšších možných výšin, do neba – a ešte ďalej. Vzťah Luce a Daniela je symbolom nekonečnej lásky, no ich príbeh nie je jediné rozprávanie o láske. Túto knihu ste inšpirovali vy, čitatelia, ktorí ste sa so mnou od začiatku delili o svoje zážitky a ukázali mi, aké rôzne podoby môže mať tento jedinečný cit. Zbierka valentínskych príbehov Zamilovaní anjeli je okružnou cestou romantiky, ktorá sa tiahne naprieč časom a našimi srdcami. Priblížte sa ešte viac k poznaniu večnosti Luce a Daniela – a prežívajte aj nečakanú lásku Shelby a Milesa, Rolandove lekcie lásky či Arrianinu pálčivú lásku. Prečítajte si tieto nezabudnuteľné príbehy – a navždy sa zamilujte! Z anglického originálu Fallen in Love (Random House Children’s Books, New York 2011) preložila Saskia Hudecová. Verše preložila Jana Báliková.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
191270
Názov
Zamilovaní anjeli
Podnázov
Padlí anjeli
EAN/ISBN
9788055133164
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Lauren Kateová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/02
Edícia
Padlí anjeli
Rozsah
152
Rozmer
145×227
Hmotnosť
0,33
Stav
Nedostupné
Zľava
0%
Úryvok z obsahu knihy...

Máme pre vás úryvok z knihy na prečítanie. Čo poviete, páči sa vám táto kniha?

„Potrebujem radu, Cam.“
„Akú? Ako prežiť dobrý život?“ Camovi sa vrátila iskra, no na tomto bledom, sivom prelude, čo stál pred Rolandom, pôsobila nemiestne. „Začni tým, že si nájdeš opustený ostrov. Tento je obsadený, no tam niekde ich musí byť viac.“ Rukou švihol k svetu, k Rolandovi.
„Milujem smrteľníčku,“ povedal Roland veľmi pomaly. „Chcem svoj život vybudovať okolo nej.“
„Ty nemáš nijaký život. Si padlý anjel na druhej strane. Si démon.“
„Vieš, čo myslím.“
„Ver mi. Láska neexistuje. Vypadni a ušetri si trápenie.“
V tom okamihu si Roland uvedomil, že bol hlupák, keď sa vybral za Camom po radu. A predsa prišiel. Camovi láska nevyšla, no aj tak chápal, čo Roland prežíva.
„Možno by si mi mohol povedať čo... nemám robiť.“
„Dobre,“ súhlasil Cam a zhlboka, prerývane sa nadýchol. „Fajn. Neponíž sa tým, že budeš žiť v lži. Nepýtaj sa ma, či ťa bude ľúbiť, aj keď zistí, čo si – odpoveď na to pozná aj ten najzamilovanejší blázon. Nebude. Nemôže. Ani nesnívaj, že pred ňou také tajomstvo skryješ. A predovšetkým, v záujme Lucifera, nezabúdaj, že žiaden chrám na zemi ťa neprijme, ak sa rozhodneš zobrať si to úbohé stvorenie za manželku.“

Súbory na stiahnutie...

Máme pre vás pár dokumentov (PDF), ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy alebo ukážková kapitola

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(3)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Little Black Lady
12.02.2013 19:26:41

Komentrár je označený ako spoiler, ale chcem ho zobraziť

Little Black Lady 5 z 5
12.02.2013 19:27:38

A zabudla som dodať..konečne nemá hlavná hrdinka blond vlasy! :D


clarity 5 z 5
17.02.2013 20:03:31

Kniha zamilovaní anjeli boli príjemným doplnením k série kníh PADLÍ ANJELI. Aj keď na sériu kníh nenadväzovala bolo to milé príjemné čítanie na jeden večer.


methylene.bleu 5 z 5
16.02.2014 15:25:50

Bolo naozaj skvelé, že sa autorka rozhodla napísať takéto doplnenie série. Umožnilo nám to viac nazrieť do osudov všetkých padlých anjelov. Odporúčam všetkým milovníkom tejto série.