Dobré dni sa začínajú v noci

Adriana Macháčová

IKAR2012/11 SVK Slovensky

Kniha: Dobré dni sa začínajú v noci - Adriana Macháčová
Katalógové číslo: 189075
Séria kníh: Príbehy z kabelky
Príbehy z kabelky
Titul je zaradený v tejto sérii

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dobré dni sa začínajú v noci

Annu s prichádzajúcim vekom stále niečo škrie. Zrazu je nespokojná v doteraz idylickom manželstve s Oliverom. Na firemnom víkendovom výlete prežije vášnivú noc s oveľa mladším kolegom a jej neveru odhalí dospievajúca dcéra Alica. Vzťahy v rodine sa razom ocitajú v slepej uličke...

Máme pre vás pár dokumentov, ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy, ukážková kapitola, alebo úryvok z titulu.

Úryvok z obsahu knihy ...

„Mami, kto ti píše také hlúposti?“
„Daj to sem, Alica! Povedala som ti, aby si to nečítala!“ Anna jednou rukou pustila volant a zahnala sa na dcéru, až auto nebezpečne zabalansovalo. Uvedomila si, že jej reakcia ju dokonale prezradila. Keby za tým nič nebolo, odbila by to smiechom.
„Počkaj, počkaj, čo sú to za esemesky?“ Alica sa uhla a poho-tovo si prezrela celú komunikáciu. „Mama, to má čo znamenať?“ nechápavo čítala jednu správu za druhou. „Noc s tebou... Nabrúsiť pazúriky...“
„Alica, daj mi ten mobil!“ zvrieskla Anna zúrivo.
„S kým si to píšeš, mama?“ zdvihla hlavu a prižmúrenými očami sa zahľadela na maminu tvár skrivenú od zlosti. „Ty máš frajera?“ opýtala sa omráčene.
Annu nečakaná otázka zarazila, obe chvíľu mlčali. 
„Už chápem, prečo si v strehu,“ prerušila napäté ticho Alica. 
Anna zaškúlila na dcéru: „Panebože, Alicka, hádam si nemyslíš, že tie esemesky niečo znamenajú.“ Z hlasu jej zaznela úzkosť.
„Nie som padnutá na hlavu, viem čítať!“ vyprskla Alica a znechutene sa odvrátila. 
Anna razantne zabočila doprava a hľadala, kde by mohla zaparkovať. 
„Haló... Nie som Anna, ale jej dcéra, a ty si obyčajný debil, hajzeľ a sráč...“ ziapala hlasom plným zloby.
„Alica!“ skríkla zdesene Anna. 
„Že nechápeš, prečo nadávam?“ opýtala sa Alica zúrivo, ale v hlase mala plač. „Chrápeš s vydatou ženou a matkou. Si obyčajný nechutný úbožiak! Počuješ?!“

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
189075
Názov
Dobré dni sa začínajú v noci
EAN/ISBN
9788055131764
Forma
Paperback
Autor
Adriana Macháčová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/11
Rozsah
224
Rozmer
105×170
Hmotnosť
0,20
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(2)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Didi 5 z 5
29.07.2013 21:34:17

Zo začiatku, som sa musela prinútiť čítať, no potom keď sa dej "rozbehne" to už nie je o nútení ale o chcení vedieť viac a viac :-)


StankaKoki 5 z 5
30.03.2013 17:39:43

Cela kniha bola o nevernej manzelke, aky to ma dopad na rodinu a ake je tazke po takom chybnom kroku udrzat rodinu pokope. Pri citani si clovek uvedomi, aky poklad ma doma a vazi si veci, ktore polovicka pre nas robi, aj ked to niekedy berieme ako samozrejmost :) Ponaucenie: laska nie je len o slovach ,,Lubim ta,, ale o beznych cinoch, ked vam drahy pomoze, viete, ze niekto je tu pre vas, vazi si vas a samozrejme miluje :)