Chlapci z dunajskej Polstoročie

Polstoročie

Július Satinský

Marenčin PT2012 SVK Slovensky

Kniha: Chlapci z dunajskej Polstoročie - Polstoročie - Július Satinský
Katalógové číslo: 176068
10,56

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Chlapci z dunajskej Polstoročie

Polstoročie

DESATORO O JULOVI SATINSKOM 1. Julo bol jedným z najtolerantnejších katolíkov miništrantov, akých som poznal. 2. Bol fabulátorom par excellence. (Ako veľký ctiteľ Alexandra Dumasa by určite ocenil toto slovné spojenie.) 3. Hoci rád fabuloval, nikdy nevypustil z úst niečo, čo by sa priečilo jeho presvedčeniu. 4. Nikdy nebedákal. 5. Bol vtipný tak prirodzene, ako keď z oblohy padá dážď. 6. Bol ozajstný Človák. 7. Keď jedol, vychutnával jedlo. Keď spal, vychutnával spánok. Keď čítal, vychutnával knihu. Bol gurmán v najširšom slova zmysle. Chvíľu ste sa naňho dívali a dostali ste chuť žiť. 8. V Soirée hovoril: „A vtedy sem si uvedomil, jaké je to umení mocné. Že nepoučuje, neusmernuje, len tak jemne človeka pinkne.“ A takto sa Julo správal nielen v umení, ale aj v živote. 9. Aj preto bol výborným otcom. 10. Jula som mal pred očami, keď som napísal: „Žite tak, aby sa vo vašom živote dobre cítili iní.“
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
176068
Názov
Chlapci z dunajskej Polstoročie
Podnázov
Polstoročie
EAN/ISBN
9788081141393
Autor
Július Satinský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012
Edícia
Bratislava - Pressburg
Rozsah
320
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,42
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Chlapci z dunajskej Polstoročie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.