Cudzia krv

Andrea Coddington

IKAR2011/11 SVK Slovensky

Kniha: Cudzia krv - Andrea Coddington
Katalógové číslo: 124033
Ušetríte až 1,18 € z bežnej ceny 8,90
A navyše získate 7 vernostných bodov
7,72
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Cudzia krv

Cudzia krv je skutočný príbeh troch priateliek – Zuzany, Karly a Ely, zachytávajúci ich životy od mladého idealistického až po zrelý, ich cestu za sebapoznaním a takpovediac za vlastnou krvou. Zuzana vyrastá bez rodičovskej lásky. S odhodlaním nežiť život svojej matky a vyhľadať pravého otca spoznáva Karlu, adoptovanú Poloarabku. Ela je bezstarostná, obetuje ambície kvôli dieťaťu. Zuzana sa zaľúbi do svojho profesora, s ktorým objavuje svet, lásku, no ich vzťah pre vekový rozdiel krachuje. Karla bezhlavo odíde s Arabom do Spojených štátov a Ela zostane neplánovane tehotná... Podarí sa Zuzane nájsť otca, pochopiť matku, zachrániť vzťah s Petrom? Nájde Karla skutočné šťastie v náručí muža z „vlastnej krvi“? Stihne si Ela usporiadať priority, rodinu a byť pre dcéru Barborku najlepšou mamou tak, ako sníva?
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
124033
Názov
Cudzia krv
EAN/ISBN
9788055127743
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Andrea Coddington
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2011/11
Rozsah
240
Rozmer
134×207
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Eva
12.08.2014 17:27:19

Podanie deja je typické pre túto autorku -- minulosť sa preplieta so súčasnosťou. Zaujímavo a pútavo podané životy troch priateliek, pekná až vycibrená štylizácia viet, reálny obraz sveta, niekedy kritické zhodnotenie skutočnosti. Páči sa mi štýl tejto autorky, odporúčam prečítať.