Ťažko je žiť ľahko - Marika Eisler Studeničová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Ťažko je žiť ľahko

Marika Eisler StudeničováEvitapress • 2011/04SK slovensky

Kniha : Ťažko je žiť ľahko
Katalógové číslo: 104183
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Ťažko je žiť ľahko

Malé a veľké drámy sa odohrávajú aj v živote obyčajných ľudí. Pohľad na svet dôverčivými očami malého dievčatka, ktoré osud rovnako vôbec nešetril. Malá Saška prežíva svoje detstvo nielen s mladším bratom a rozvedenou mamou, ale aj s láskavou babičkou, žijúcou v rázovitej dedine na západe Slovenska. Práve s ňou sa jej spájajú najkrajšie spomienky a zážitky. Radostné roky malého dievčatka sa prelínajú so smutným životom jej blízkych - chorej tety, krstnej, ktorú ničí vlastný manžel, či s osudom staršieho bratranca Imra, ktorý sa s neľahkou rodinnou situáciou vyrovnáva po svojom. Ťažko je žiť ľahko je sondou do života ľudí, ktorí žijú svoj všedný príbeh so všetkým radosťami aj starosťami. Súčasťou života je aj smrť. Niekedy nečakaná, inokedy pokojná a dôstojná. Zakaždým však oslobodzujúca. Postavy a príbehy v tejto knihe sú skutočné. Podobnosť s realitou je zámerná. Ľudia, o ktorých autorka píše, boli alebo sú súčasťou jej života. A všetko sa naozaj stalo.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
104183
Názov
Ťažko je žiť ľahko
EAN/ISBN
9788089452293
Forma
Paperback
Autor
Marika Eisler Studeničová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2011/04
Edícia
Srdcovky
Rozsah
190
Rozmer
120×175×24
Hmotnosť
0,20
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Ťažko je žiť ľahko zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.