Jazvy

© Literama.sk, 7.9.2023

„Alexander Blix a Emma Rammová sú späť, a to zatiaľ v najlepšej knihe celej série. Najlepšie nórske kriminálne duo napísalo jednu z najlepších kníh sezóny.“ – Randaberg24

Publikované 7.9.2023
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Alexander Blix je zlomený muž. Odsúdili ho za usmrtenie dcérinho vraha a umiestnili do väzenia s maximálnym stupňom stráženia. Bývalý policajný vyšetrovateľ to nemá za jeho múrmi ľahké. Jeho kolegovia zatiaľ pátrajú po Walterovi Kroosovi, nemeckom väzňovi na úteku, ktorý podľa všetkého skončil v Nórsku. Zhodou okolností sa s ním kedysi v minulosti stretol práve Blixov spoluväzeň. Nie je však jedinou osobou, ktorú v krajine pozná.

Novinárka Emma Rammová sa snaží Blixovi pomôcť. Hoci aj tým, že zistí, prečo presne sa Kroos vybral práve do Nórska. Stopy vedú do malej obce na sever od hlavného mesta, kde majú všetci svoje tajomstvá a nikomu nie je veľmi do reči. Najmä nie o tých, ktoré na nich zanechali hlboké jazvy.

Detektívny román Jazvy je štvrtou časťou série kriminál¬nych prípadov inšpektora Alexandra Blixa a novi¬nárky Emmy Rammovej, ktorá sa stretla s veľkým ohlasom, predošlé časti vyšli v slovenčine pod názvami Bod nula, Dymová clona a Neumieraj mladá.

(Zdroj: anotácia knihy Jazvy/Jørn Lier Horst - Premedia, 2023)


Publikované 7.9.2023
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Kniha: Jazvy - Blix a Rammová (4. diel) - Jørn Lier Horst, Thomas Enger

Jazvy Blix a Rammová (4. diel)

SVK Slovensky 2023/09Jørn Lier Horst Thomas EngerPremediaKrimi a detektívky

Skladom u dodávateľa

Zatiaľ v najlepšia kniha celej série

13,86
Obrázok nedostupný: Predstavujeme autora: Jørn Lier Horst

Jørn Lier Horst autor

NOR Nórsky 55 titulov

Séria kníh: Blix a Rammová

Blix a Rammová

SVK Slovensky 4 tituly