Zdena Studenková: Aj varenie je umenie

Knižka stvorená pre všetkých, ktorí majú radi život, chcú sa baviť, vychutnať si dobré jedlo a zostať pri tom vo forme.


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Prvá dáma slovenského herectva Zdena Studenková nás opäť pozýva do svojej kuchyne! AJ VARENIE JE UMENIE je v poradí už treťou kuchárskou knihou Zdeny Studenkovej. Uznávaná herečka v nej ponúka milované a rokmi overené recepty z rodinného dedičstva, ale aj mnoho nových, pomerne nenáročných receptov. Ako sama vraví, je tu nová éra, s potravinami, surovinami a koreninami, o akých sa nám pred pár rokmi ani nesnívalo.

Kým klasické jedlá ponúka v pôvodnej podobe – pretože rezeň má byť taký, aký si ho pamätáme od mamy; možnosti modernej gastronómie s fantáziou využíva vo svojich vlastných, „autorských“ kuchárskych dielach. So šarmom sebe vlastným nám tak ukazuje, že zdravý spôsob stravovania sa ľahko dá spojiť so skvelým gurmánskym zážitkom.

A aby sme sa pri varení aj zabavili, Zdena Studenková nás pozýva aj do svojej hereckej spomienkovej komnaty, z ktorej vyťahuje milé, miestami pikantné zážitky so známymi kolegami, zaujímavé postrehy z ciest, spomienky na filmovačky a divadelné hry. Pre dámy pridáva aj osobné návody, ako si uchovať skvelú figúru a krásnu pleť, teda to, čo na nej všetci obdivujeme. 

Krst kuchárskej knihy Aj varenie je umenie bude 8. 11. 2022.

(Zdroj textu: anotácia knihy Aj varenie je umenie)


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Kniha: Aj varenie je umenie - 1. vydanie - Zdena Studenková

Aj varenie je umenie

SVK Slovensky 2022/10Zdena StudenkováIKARNápoje a koktaily

Vypredané

NEDOSTUPNÉ
21,64
Predstavujeme autora: Zdena Studenková

Zdena Studenková autor

SVK Slovensky 7 titulov