Čítame radi 2 - knihy ZADARMO

Čítame radi 2 - knihy ZADARMO

Ku knihám v rámci projektu "Čítame radi 2" vám darujeme knihy ZADARMO.

Školy zapojené do výzvy Podpora čitateľskej gramotnosti – rozvojový projekt „Čítame radi 2“, ktorá prebieha v tomto roku, môžu nakupovať knihy do konca septembra 2021. Nevyužité finančné prostriedky zašle škola späť zriaďovateľovi v termíne do 31. októbra 2021.

Štart nového školského roka v septembri býva náročný, nebude tomu inak ani v novom školskom roku 2021/2022. Ešte nevieme, aké opatrenia nás čakajú vzhľadom na pandemickú situáciu.

Leto bude zaslúžene venované odpočinku či už na pôdach škôl, alebo aj v podnikateľskom sektore, kde sa budú čerpať dovolenky. Aj v našom obchodnom segmente budú práve v tomto období prebiehať pravidelné inventúry v rámci knižných distribučných skladov. Preto je veľmi dôležité nenechávať si povinnosti na poslednú chvíľu.

Teraz je ten správny čas

Teraz je ten správny čas na realizáciu projektu "Čítame radi 2". Do konca školského roka nám zostáva už len pár týždňov. Využite tento čas na zostavenie svojho zoznamu kníh, ktoré zaobstaráte do školskej knižnice.

Knihy ZADARMO

Ak si na Literama.sk vyberiete knihy v rámci projektu "Čítame radi 2" do konca júna 2021, zásielku vám doručíme na naše náklady a navyše za každý násobok 80 € k objednávke darujeme jednu knihu ZADARMO (Čitateľský zápisník Knižkomila, predajná cena 8,44 €). Takže pri objednávke v hodnote 800 € vám darujeme 10 kusov Čitateľského zápisníka.

Pre uplatnenie tohto benefitu použite pri objednávaní kód zľavového kupónu: CITAMERADI2Čítame radi - podporené knihy!

Viac informácií

V prípade, že budete potrebovať poradiť alebo pomôcť, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0948 199 999 alebo emailom na info@literama.sk.

O Literama.sk

Literama.sk je kníhkupectvo s 11 ročnou tradíciou, internetovým predajom kníh a profesionálnymi službami na knižnom trhu pre mestá, obce, knižnice, školy (vernostný systém, poštovné zadarmo).

Naše ocenenia hovoria za nás: Heureka overený obchod 2010-2020, Heureka ShopRoku 2016 (finalista), ShopRoku 2015 (víťaz), ShopRoku 2014 (finalista), Pricemania Overený obchod 2015.

Tak opäť, dočítania!


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Kniha: Čitateľský zápisník Knižkomila - 1. vydanie - Mária Bílková, Samcová Eva

Čitateľský zápisník Knižkomila

SVK2020/10Mária Bílková, Samcová EvaIKARDeti a mládež

Skladom u nás

2,66
Kolekcia titulov: Čítame radi 2 - odporúčané knihy

Čítame radi 2 - odporúčané knihy

SVK1684 titulov
Kolekcia