Info o vianočnom doručovaní

Info o vianočnom doručovaní

Vianoce 2020 - malá príručka k vianočnému objednávaniu a doručovaniu

V prípade Slovenskej pošty je predvianočné obdobie už bežne exponovaným obdobím, počas ktorého násobne rastie objem balíkov. Slovenská pošta prijíma v tomto predvianočnom období viac ako 1 milión zásielok denne. A tak s tým treba počítať dopredu a vianočné darčeky objednávať v dostatočnom predstihu.

Info o dostupnosti

Objednávky odoslané do utorka 15.122020 do 12:00 hod budeme vedieť expedovať tak, aby Vám boli doručené do Vianoc. Pre objednávky zadané neskôr to už nevieme garantovať. Je pritom podstatné sledovať informáciu pri každom jednom titule, dokedy ho vieme zabezpečiť.

Ak by bol s Vašou objednávkou nejaký problém alebo budeme mať ohľadom nej na Vás otázku, budeme Vás kontaktovať telefonicky, aby sme dohodli spoločne riešenie.

Štandardnú expedíciu opäť obnovíme od pondelka 4.1.2021.

Sledujte info o dostupnosti, ktoré uvádzame pri jednotlivých tituloch...

info o vianočnej dostupnosti 2018

Ak si budete voliť spôsob dopravy, zvážte výber "Express balík na adresu". V prípade takéhoto doručenia priamo domov do vašich rúk tak ušetríte čas strávený v dlhých radoch na poštách. Získate tým možnosť mať doručený balík prostredníctvom kuriéra.

Osobné vyzdvihnutie

Prevádzku výdajného miesta v Prievidzi máme pred Vianocami otvorenú štandardne počas pracovných dní od 7:30 do 16:30. Ak by ste z nejakých dôvodov nestíhali, zavolajte nám, určite na vás počkáme aj dlhšie.

Počas Vianočných sviatkov 2020 budeme mať otvorené nasledovne:

  • otvorené - pondelok 21.12.2020
  • otvorené - utorok 22.12.2020
  • ZATVORENÉ - od stredy 23.12.2020 do nedele 3.1.2021
  • otvorené opäť od pondelka 4.1.2021

Posledná a najdôležitejšia rada

Pamätajte, Vianocami nič nekončí. Nestresujte sa, nenaháňajte sa! Čo sa týka darčekov, sú dôležité, ale určite oveľa dôležitejšie je stráviť najkrajšie sviatky roka v pokoji, pohode a hlavne spolu s najbližšími, v kruhu rodiny alebo priateľov.


© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Naše tipy z kategórie Darčekové poukážky

Darčekové poukážky kategória

6 titulovKnihy
Kategória