Denník odvážneho bojka: Snehová bitka | kníhkupectvo Literama.sk

Denník odvážneho bojka: Snehová bitka

Denník odvážneho bojka: Snehová bitka

© Literama.sk, 5.4.2019

Opäť poriadne hustý príbeh!

Číslo 13 mnohí považujú za číslo nešťastné. Existuje mnoho povier o tomto čísle. Pre niektorých je znamením smrti a skazy, iným prináša smolu. V hoteloch nie sú izby s týmto číslom, vo vysokých budovách chýba 13. poschodie.

No, ale pre obľúbeného hlavného hrdinu Grega určite číslo 13 nie je nešťastným. A veru už vôbec nie pre jeho verných čitateľských fanúšikov!

Vyšiel v poradí trinásty Denník odvážneho bojka. Mladí čitatelia opäť môžu spolu s hlavným hrdinom prežívať ďalšie jeho vtipné a šialené dobrodružstvá, zasmiať sa nad trapasmi, ktoré ho prenasledujú jeden za druhým.

Denník odvážneho bojka je písaný atraktívnou formou denníkov s množstvom naozaj vtipných komiksových kresbičiek. Trinásty diel s názvom Snehová bitka je opäť poriadne hustý! V Gregovej škole začínajú snehové prázdniny a kto by nemiloval prázdniny a navyše je všade kopec snehu! Ulice sa premenia na zimné bojisko, začína sa neľútostný boj o územia, budujú sa obrovské snehové pevnosti a samozrejme nechýba poriadna guľovačka!

Tento diel obľúbenej série je opäť veľmi vydarený: super výstižné a vtipné ilustrácie, veľa humoru a trapasov, zábavné situácie. Výborná oddychovka.


Publikované 5.4.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Denník odvážneho bojka: Snehová bitka - Denník odvážneho bojka 13 - 1. vydanie

Denník odvážneho bojka: Snehová bitka Denník odvážneho bojka 13

Kúpiť
8,30
Knihy autora Jeff Kinney

Jeff Kinney autor

Autor