Nerozvážna grófka | kníhkupectvo Literama.sk

Nerozvážna grófka

Nerozvážna grófka

© Literama.sk, 22.2.2019

Čítanie plné vášne, romantiky a lásky.

Mesiac Február sa pomaly končí a o pár dní je tu mesiac Marec, ktorý milovníci kníh najviac spájajú s knihami. Je veľa dôvodov, prečo my, knihomoli, viac, či menej závislí od čítania, alebo len „sviatoční“ čitatelia, siahame po knihe.

Určite jedným z významných dôvodov je aj snaha zabudnúť na každodenný stres, povinnosti v práci aj v domácnosti, jednoducho relaxovať. „Stratiť sa“ v knihe aspoň na pár hodín. Na dnešnú ženu je vyvíjaný tlak vo všetkých oblastiach v našej spoločnosti. Takže aspoň niekedy každá z nás túži uniknúť z reality a v predstavách žiť v inej dobe, byť obletovaná galantnými mužmi, mať oblečené nádherné róby a tancovať na báloch.

Začiatkom mesiaca marec vychádza historická romanca, ktorá vás, milé čitateľky, prenesie do čarovných čias minulých plných romantiky: Nerozvážna grófka od americkej autorky Megan Framptonovej. Je to druhá kniha zo série, v ktorej sledujete osudy piatich dcér vojvodu z Marymountu. Love story nabitá romantikou, v ktorej ďalšia zo sestier bojuje za svoju lásku.

Ak sa práve necítite vo svojej koži a potrebujete tú správnu dávku romantiky, určite siahnite po tomto sladkom milostnom príbehu Olívie. Vtipný a zábavný príbeh plný šarmu a romantiky. Jednoduché a uspokojujúce čítanie vhodné do našej uponáhľanej a pretechnizovanej doby.

Publikované 22.2.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Nerozvážna grófka - Len darebák by zviedol vojvodovu najposlušnejšiu dcéru. - 1. vydanie

Nerozvážna grófka Len darebák by zviedol vojvodovu najposlušnejšiu dcéru.

Kúpiť
9,98