Frekvencia smrti

Sebastian Fitzek Vincent Kliesch

TATRAN2021/11 SVK Slovensky

Kniha: Frekvencia smrti - Sebastian Fitzek, Vincent Kliesch
Katalógové číslo: 426170
Ušetríte až 3,04 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Séria kníh: Auris
Auris
Titul je zaradený v tejto sérii
12,86
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Frekvencia smrti

Muž, ktorý počuje zločin. Forenzný vyšetrovateľ Hegel je späť!

„Pomôžte mi, prosím! Moja dcéra zmizla. Všade je krv...!“ V pozadí počuť, ako volajúcej padá mobil, rozbíja sa sklo, ozve sa bolestný výkrik a zvuky zápasu, no telefonát zdesenej ženy na tiesňovú linku Berlínskeho hasičského zboru sa náhle preruší.
Ak niekto dokáže z takého krátkeho zvukového fragmentu získať závažné informácie, ktoré by pomohli zachrániť ľudský život, potom len forenzný fonetik Matthias Hegel. Súd však rozhodol, že nemôže opustiť domáce väzenie. Preto potrebuje spojenca, ktorý mu pomôže vyšetriť prípad...
Hegelovi sa podarí zapojiť do pátrania autorku kriminálnych podcastov Julu Ansorgeovú, ktorá mu už pomohla zbaviť sa obvinenia z vraždy manželky. On má zas v talóne informácie o jej zmiznutom a možno aj mŕtvom bratovi Moritzovi. Telefonát zúfalej matky, ktorej uniesli dieťa, Julu dojme natoľko, že nevníma smrteľné nebezpečenstvo, ktoré jej hrozí zo strany únoscov, a Hegelovu ponuku prijme.
Forenzná fonetika, nevyspytateľný profilovač a zmiznuté dieťa – pokračovanie bestselleru Auris Vincenta Kliescha na motívy Sebastiana Fitzeka vás udrží v napätí od začiatku až do konca!

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
426170
Názov
Frekvencia smrti
EAN/ISBN
9788022212526
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Sebastian Fitzek, Vincent Kliesch
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
256
Rozmer
135×215 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Frekvencia smrti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.