Nikdy nie si sám

Max LucadoKumran2021/06 SVK slovensky

Kniha: Nikdy nie si sám - Max Lucado
8,44
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 413630
Ušetríte až 1,46 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 8 vernostných bodov

Kniha: Nikdy nie si sám

Máte niekedy pocit, že na vás nikomu nezáleží, že vám nik nedokáže pomôcť, nik vás nepočuje a nedbá na vaše volanie o pomoc? Ak ten pocit poznáte, nie ste sami. Nemyslím tým, že nie ste jediní, kto ten pocit pozná. Myslím tým to, že nie ste sami. Bodka. Ten temný pocit izolácie a bezmocnosti tu však nemusí byť navždy. Božia prítomnosť a moc sú bližšie, ako si myslíme. Stačí sa pozrieť na Ježišove zázraky. Vy i ja túžime po Niekom, kto vstúpi doprostred zmätku našich životov. Túžime veriť v živého a milujúceho Boha, ktorý robí zázraky a neváha vojsť do tŕnia nášho sveta, aby nás z neho vytiahol. Ak po tom túžite, pozorne skúmajte Jánove slová a Kristove zázraky a je možné, že na sebe spozorujete ich zamýšľaný účinok: Aby ste verili, že Ježiš je Mesiáš, Boží Syn, a aby ste vierou mali život v jeho mene (Jn 20, 31). Nie je Bohu ukradnuté, keď sa cítim vyčerpaný životom? Pomôže mi, keď sa na mňa zosypú problémy? Keď môj život zachváti búrka, všimne si to vôbec? Pomôže mi, keď sa ma zmocní strach zo smrti? Odpoveď, ktorú nachádzame v životodarných zázrakoch Jánovho evanjelia, je jednoznačné áno. Max Lucado vám v tejto knihe pomôže: uvedomiť si, že Ježiš kráča s vami a dvíha vás z vašich búrok; žasnúť nad milosťou kríža, zázrakom prázdneho hrobu a Božou mocou obnoviť stratené; veriť, že Boh je vždy dostupným zdrojom pomoci; uvedomiť si, že nikdy nie ste bez nádeje a sily, pretože nikdy nie ste sami. Vzmužte sa! Ste silnejší, ako sa nazdávate, pretože Boh je bližšie, ako si myslíte.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
413630
Názov
Nikdy nie si sám
EAN/ISBN
9788089993369
Forma
Pevná
Autor
Max Lucado
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
136
Rozmer
170×240
Hmotnosť
0,37
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nikdy nie si sám zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.