Z každého rožku ovocnej záhrady trošku

Ivan Hričovský

Plat4M Books2021/03 SVK Slovensky

Kniha: Z každého rožku ovocnej záhrady trošku - 1. vydanie - Ivan Hričovský
Katalógové číslo: 407402
Ušetríte až 1,27 € z bežnej ceny 6,95
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,68
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Z každého rožku ovocnej záhrady trošku

Moderná a sviežo napísaná, bohato ilustrovaná kniha obsahuje odpovede takmer 100 otaázok od pravidelných návštevníkov najväčšieho slovenského facebookového profilu pre záhradkárov Rady do záhrady profesor Ivan Hričovský. Autormi odpovedí sú renomovaní odborníci z problematiky ovocinárstva prof. Ing. Ivan Hričovský, DrSc., a Ing. Anna Szabóová, uznávaná odborníčka zo Slovenského zväzu záhradkárov. Ide o výber tradičných otázok záhradkárov pri ich pestovaní, výsadbe, ochranárskych aktivitách, reze či tvarovaní v ovocnej záhrade. V tejto edícii je zatiaľ plánovaných 5 publikácií. Prvá sa zaoberá témami okolo ovocnej záhrady, ďalšie štyri budú obsahovať otázky a odpovede na problematiku v zeleninovej a okrasnej záhrade, vo vinohrade a pri trávniku. Vydavateľstvo Plat4M Books uvažuje ešte aj o ďalších témach, ako je ochrana ovocných rastlín proti škodcom a chorobám, ale aj ochrane v zeleninovej záhrade. Otázky a odpovede sú prakticky rozdelené podľa jednotlivých ročných období, takže čitateľ sa presne dozvie, čomu sa má ktorý čas venovať a čo nemá zanedbať, aby chránil stromy a kry pred škodcami, chorobami a dosiahol čo najlepšiu úrodu. Vydavateľ chce publikácie ponúkať nielen jednotlivo, ale aj ako kolekcie. Navyše - vďaka praktickému formátu môžu majitelia mať knihu vždy pri sebe.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
407402
Názov
Z každého rožku ovocnej záhrady trošku
EAN/ISBN
9788089642656
Forma
Polotuhá flexo
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ivan Hričovský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/03
Rozsah
112
Rozmer
182×110×8 mm
Hmotnosť
0,15
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Z každého rožku ovocnej záhrady trošku zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.