V túlavých topánkach slovenskou prírodou

Miroslav SanigaPERFEKT2021/02 SVK slovensky

Kniha: V túlavých topánkach slovenskou prírodou - 1. vydanie - Miroslav Saniga
7,10
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 405483
Ušetríte až 1,80 € z bežnej ceny 8,90
A navyše získate 7 vernostných bodov

Kniha: V túlavých topánkach slovenskou prírodou

"Jeden júlový podvečer som sa vracal z vrcholu Smrekovice," hovorí ujo. "V lese panovala letná nálada. Vtáky pospevovali, aj myši šuchotali v lístí. Odrazu som začul podivné zvuky. Zvedavo pozriem tým smerom a čo nevidím? Pod smrekom bolo veľké mravenisko a v ňom sa hniezdil hlucháň. Rozhrabával ho, potom sa doň posadil a nechal si do peria vliezť mravce. Až mi naskočila husia koža, keď som v ďalekohľade uvidel, ako sa kohútovi pomedzi perie hmýria mravce. Ten si ich sám naberal do našuchoreného peria a nechal ich, aby mu pomohli zbaviť sa drobných parazitov. Videl som, že mu ten kúpeľ v mravenisku spôsobuje pôžitok. Ja som sa striasol už pri pomyslení, že by som sa tam ocitol čo i len na sekundu, jemu to však bolo príjemné." Tento príbeh aj ďalšie skvelé príhody so zvieratami, pretkané láskou k prírode, sú ukryté v knihe Miroslava Sanigu. Úžasné fotografie zvierat, zachytených v jedinečných okamihoch, sprevádzajú každú kapitolku. A to nie je všetko. Zaujímavosti o tom, čo sa deje v prírode v jednotlivých ročných obdobiach, pranostiky, hádanky, test a super recepty na záver robia túto knihu naozaj jedinečnou.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
405483
Názov
V túlavých topánkach slovenskou prírodou
EAN/ISBN
9788082260062
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Miroslav Saniga
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/02
Rozsah
184
Rozmer
141×191×21 mm
Hmotnosť
0,43
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
V túlavých topánkach slovenskou prírodou zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.