Vražda na Ostrove Camino

Oplatí sa čítať medzi riadkami

John GrishamIKAR2021/04 SVK slovensky

Kniha: Vražda na Ostrove Camino - Oplatí sa čítať medzi riadkami - 1. vydanie - John Grisham
11,66
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Na prvý pohľad dokonalý zločin
Katalógové číslo: 403290
Ušetríte až 2,24 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Séria kníh: Ostrov Camino
Ostrov Camino
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Vražda na Ostrove Camino

Oplatí sa čítať medzi riadkami

Na Ostrove Camino sa môže stať všeličo. Aj vražda uprostred hurikánu. Na prvý pohľad dokonalý zločin. Majiteľ kníhkupectva Bruce Cable sa pripravuje na návrat úspešnej spisovateľky Mercer Mannovej, keď hurikán Leo nečakane zmení smer a rúti sa rovno na ostrov. Floridský guvernér nariadi povinnú evakuáciu, väčšina obyvateľov preto zabezpečí svoje domy a ujde na pevninu, lenže Bruce sa rozhodne zostať. Hurikán spôsobí hotovú spúšť – zrovná so zemou domy, zničí hotely a obchody, zaplaví ulice, pripraví o život desiatku ľudí. Jednou z obetí je aj Nelson Kerr, Bruceov priateľ a autor trilerov. Čoskoro však vysvitne, že jeho smrť nezapríčinil nespútaný živel. Obeť utrpela viacero podozrivých úderov do hlavy. Kto si mohol želať Nelsonovu smrť? Miestna polícia má plné ruky práce s následkami prírodnej katastrofy a nie je schopná riešiť prípad. Bruceovi napadne, či pochybné postavy z Nelsonových románov nemajú základ v skutočnosti. V priateľovom počítači je uložený rukopis nového románu. Ktovie, či sa tam neskrýva kľúč k celému prípadu. Bruce sa pustí do pátrania na vlastnú päsť, a vtedy objaví medzi riadkami čosi, čo prekoná všetky Nelsonove zápletky. Z anglického originálu Camino Winds (Doubleday, a division of Penguin Random House LLC, New York 2020) preložila Alena Redlingerová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
403290
Názov
Vražda na Ostrove Camino
Podnázov
Oplatí sa čítať medzi riadkami
EAN/ISBN
9788055176895
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
John Grisham
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/04
Rozsah
288
Rozmer
205×125×27 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vražda na Ostrove Camino zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.