Neobyčajná žena - Laura Frantz Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Neobyčajná žena

Laura Frantzi527.net • 2021/01SK slovensky

Kniha : Neobyčajná žena
Neobyčajné historické dobrodružstvo
Katalógové číslo: 403096
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Neobyčajná žena

Nebojácna a úprimná Tessa Swanová nie je typickou ženou osemnásteho storočia. Spolu s piatimi bratmi vyrástla v pohraničnej oblasti západnej Virgínie a skrýva v sebe silu, s ktorou treba počítať. Tichý a odvážny Clay Tygart nie je typickým mužom osemnásteho storočia. Vychoval ho indiánsky kmeň Lenapov a teraz sa ako hrdina vracia z francúzsko-indiánskej vojny do pevnosti, ktorá nesie jeho meno. Privádza so sebou Tessinu dávno stratenú priateľku Keturah, ktorá z osady zmizla pred mnohými rokmi. Clay je ako veliteľ pevnosti odhodlaný vyhnúť sa ľúbostným pletkám a pri stretnutí s pôvabnou Tessou si udržiava odstup. Keď ho však okolnosti prinútia konať a dotknú sa aj jeho srdca, musí sa postaviť tvárou v tvár jednej veľmi osobnej a jednej veľmi verejnej dileme.

Silný príbeh románu Neobyčajná žena je popretkávaný prepracovanými historickými detailmi, ktoré vdýchnu minulosti život. Nenechá vás chladnými a prenesie vás do malebných, no nebezpečných hôr západnej Virgínie v roku 1770.

Román, plný postáv, rovnako húževnatých a podmanivých ako krajina, kde žijú, je pútavým príbehom, ktorý som čítala dlho do noci. Lori Bentonová, oceňovaná autorka románu The Kings Mercy

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
403096
Názov
Neobyčajná žena
EAN/ISBN
9788089822560
Forma
Pevná
Autor
Laura Frantz
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/01
Rozsah
352
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Neobyčajná žena zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.