Anna v Summerside - Lucy Maud Montgomeryová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Anna v Summerside

Lucy Maud MontgomeryováSLOVART2020/11 SVK slovensky

Kniha: Anna v Summerside - Lucy Maud Montgomeryová
10,38
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 398588
Ušetríte až 1,57 € z bežnej ceny 11,95
A navyše získate 10 vernostných bodov
Séria kníh: Anna zo Zeleného domu (Slovart)
Anna zo Zeleného domu (Slovart)
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Anna v Summerside

Anna Shirleyová, hrdinka románov kanadskej spisovateľky Lucy Maud Montgomery, je už celé desaťročia obľúbená po celom svete.Štvrtý diel tejto série románov Anna v Summerside napísala autorka dodatočne až tridsať rokov po prvom diele. Dozvedáme sa v ňom, kam sa podeli tri roky Anninho života po tom, čo sa zasnúbila s Gilbertom Blythom.Anna prijala miesto riaditeľky strednej školy v meste Summerside a našla si ubytovanie u dvoch starších vdov a ich gazdinej. Spočiatku musela bojovať s nepriazňou mesta a klanom rodiny Pringlovcov, a keďže deti Pringlovcov tvorili väčšinu Anniných žiakov, nedarilo sa jej prekonať ich odpor a protivenstvá ani zvyčajnou láskavosťou a ústretovosťou. Po prvom polroku sa však zhodou okolností situácia vyvinula tak, že museli chtiac-nechtiac zmeniť postoj a Annu si obľúbili. Rozprávanie o tomto období Anninho života sa líši od všetkých ostatných dielov. Sčasti má formu Anniných listov Gilbertovi, sčasti ho podáva rozprávač. Autorka doň povkladala množstvo kratších individuálnych príbehov a zaujímavých osudov nových hrdinov, do ktorých Anna spôsobom sebe vlastným priamo či nepriamo zasahuje. Ako a koľkým z nich pomôže úplne zmeniť život?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
398588
Názov
Anna v Summerside
EAN/ISBN
9788055637181
Forma
Tvrdá
Autor
Lucy Maud Montgomeryová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
368
Rozmer
125 x 190 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Anna v Summerside zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.