Osudy osobností Slovenska

Jozef LeikertIKAR2020/11 SVK slovensky

Kniha: Osudy osobností Slovenska - 1. vydanie - Jozef Leikert
39,04
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 397659
Ušetríte až 5,86 € z bežnej ceny 44,90
A navyše získate 39 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Druhá vlna Knižného kompasu 2020

Druhá vlna Knižného kompasu 2020

Jeseň je už v plnom prúde. Dni sú chladnejšie a sychravejšie. Príroda však hrá všetkými farbami. Rovnakú pestrosť prináš… Zistiť viac...

Kniha: Osudy osobností Slovenska

História Slovenska, malej a pomerne mladej krajiny, je plná výnimočných osobností, ktoré svojimi jedinečnými vynálezmi, objavmi, hudobnými, výtvarnými, literárnymi, divadelnými dielami, športovými či inými výkonmi obohatili a posunuli našu spoločnosť. Táto výpravná, bohato ilustrovaná publikácia, mapuje zaujímavé životné osudy 200 vybraných velikánov slovenských dejín, ktorých dielo zaujalo už počas ich života, ešte viac rezonuje po rokoch, a nie raz prekročilo hranice Slovenska a Európy. Autor, prof. PhDr. Jozef Leikert, PhD., sa vracia k biografiám, ktoré vydal už pred desiatimi rokmi. Odvtedy sa však uzatvorilo dielo ďalších vynikajúcich Slovákov, z ktorých viacerým venoval nové strany v tomto diele. Krátkymi esejistickými príbehmi približuje našich jedinečných rodákov takých, akí naozaj boli, bez zbytočného preceňovania či zatracovania. Pútavé rozprávanie dopĺňa množstvo exkluzívnych a málo známych fotografií.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
397659
Názov
Osudy osobností Slovenska
EAN/ISBN
9788055170305
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jozef Leikert
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
416
Rozmer
301×252×40 mm
Hmotnosť
2,54
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Osudy osobností Slovenska zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.