Dobrodružstvá Milana Rastislava Štefánika

Tomáš Cíger

2020 SVK Slovensky

Kniha: Dobrodružstvá Milana Rastislava Štefánika - Tomáš Cíger
Katalógové číslo: 387135
Kolekcia titulov: Milan Rastislav Štefánik

Milan Rastislav Štefánik

Gen. PhDr. Milan Rastislav Štefánik (* 21. júl 1880, Košariská, Rakúsko-Uhorsko – † 4. máj 1919, Ivanka pri Dunaji, Česk… Zistiť viac...
Kolekcia titulov: Čítame radi 2 - odporúčané knihy

Čítame radi 2 - odporúčané knihy

(AKTUALIZOVANÉ 24.8.2021) Zoznam odporúčaných titulov pre rozvojový projekt Čítame radi 2 - Podpora čitateľskej gramotno… Zistiť viac...
13,18

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dobrodružstvá Milana Rastislava Štefánika

Jeden z dôvodov prečo je dnes Štefánik najznámejším neznámym Slovákom vôbec, je naša história 20. storočia. Režim Slovenského štátu a neskôr predstavitelia komunistickej strany usilovali o to, aby jeho odkaz vymazali z pamäte ľudí. Rozbíjali jeho sochy, premenovávali ulice, ničili knihy, zakazovali o ňom hovoriť a dokonca zasadili okolo jeho mohyly na bradle stromy, aby ju nebolo vidieť. Ich aktivity priniesli ovocie nielen im, ale aj ich súčasným nasledovateľom, ktorí dnes otvorene šíria nenávisť a konšpirácie v snahe rozdeliť spoločnosť. Pre svoj doterajší monopol na národnú hrdosť si vo svojom ťažení ukradli aj Štefánika a prezentujú ho ako svoj symbol. Problémom je aj to, že hoci o Štefánikovi existuje hromada skvelých kníh, pre mládež je ich formát vzdialený a v dnešnej digitálnej dobe nedokáže konkurovať obrazovému a zjednodušenému obsahu. Komiks je skvelý kompromis sklbujúci výhody knihy s výhodami obrazových médií, o jeho možnom uplatnení z printu do online nehovoriac.

Komiks má 3 kapitoly a hromadu bonusového obsahu (plus 7 strán, ktoré sme vypracovali v minulosti).

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
387135
Názov
Dobrodružstvá Milana Rastislava Štefánika
EAN/ISBN
8588007277455
Forma
Brožovaná
Autor
Tomáš Cíger
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozmer
210×308
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dobrodružstvá Milana Rastislava Štefánika zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.