Horský hotel Hodváb - Beatrix Zaťková Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Horský hotel Hodváb

Beatrix ZaťkováMOTÝĽ • 2020/03SK slovensky

Kniha : Horský hotel Hodváb - 1. vydanie
Kúpiť
9,38
Ako sa rozhodovať v časoch, keď morálku kriví vojna?
Katalógové číslo: 384500
Ušetríte až 2,52 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní.
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Horský hotel Hodváb

Nič silnejšie ako život na tomto svete nejestvuje. Všetko, čo ide proti životu, ide v ústrety smrti a je odsúdené na zánik.

Na vrchole Čiernej hory v Krkonošiach sa týči honosný horský hotel Hodváb – symbol luxusu a šťastia, v ktorom sa chystá naleštená silvestrovská párty. Na prelome rokov 1938 a 1939 však už vo vzduchu cítiť hrôzu z blížiacej sa vojny a všadeprítomný strach sa nedá zahnať šampanským.

Keď Hodváb obsadia nacisti, z majestátnej budovy a jej pravidelných návštevníkov postupne vyprcháva noblesa aj nádej na lepšie zajtrajšky. Iba hviezda prvorepublikových filmov a dedič hotela Maxim Borovský si plnými dúškami užíva spoločnosť krásnych žien a rodinné bohatstvo. Zo dňa na deň prichádza o svoju bohémsku bezstarostnosť a začína si uvedomovať vysokú cenu slobody, priateľstva i lásky. Jeho milovaným hrozí bezprostredné nebezpečenstvo. Ako sa však rozhodovať v časoch, keď morálku kriví vojna?

Vdýchnite iskrivú atmosféru príbehu inšpirovaného skutočnými udalosťami, plného nečakaných zvratov, ale aj láskavého humoru a nadčasových posolstiev, ktorý vám pohladí dušu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
384500
Názov
Horský hotel Hodváb
EAN/ISBN
9788081642159
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Beatrix Zaťková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/03
Rozsah
288
Rozmer
130×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní.
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Horský hotel Hodváb zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.