Karol Kállay Connections

Kniha: Karol Kállay Connections - Karol Kállay, Marián Pauer
Katalógové číslo: 37664

Kniha: Karol Kállay Connections

Fenomenálny fotograf svetového mena, autor nádherných diel a množstva krásnych obrazových publikácií prichádza tentoraz s úplne originálnou sumou svojho vyše štyridsaťročného umeleckého bádania. Kniha obrazových „diptychov“ ponúka fascinujúci pohľad na imaginárnu previazanosť nášho sveta. Prchavé okamihy diania z rôznych kútov zemegule, zvečnené objektívom fotoaparátu, spája jemné pradivo vizuálnych i obsahových súvislostí. Tvorca čitateľovi nič nepodsúva, len zachytáva a rafinovane zreťazuje okamihy tajuplných príbehov, ktorých pointu si musí dopovedať každý sám pre seba. Majstrovské dielo v slovenskej a anglickej jazykovej mutácii je obrazovou lahôdkou a vynikajúcim poslom slovenského umenia do všetkých kútov sveta.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
37664
Názov
Karol Kállay Connections
EAN/ISBN
9788089208708
Autor
Karol Kállay, Marián Pauer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007/12
Rozsah
200
Rozmer
300×320×20
Hmotnosť
2,16
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Karol Kállay Connections zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.