Vyrovnanosť a pokoj

Spiritualita pribúdajúcich rokov

Jim McManus

Redemptoristi - Slovo medzi nami2019 SVK Slovensky

Kniha: Vyrovnanosť a pokoj - Spiritualita pribúdajúcich rokov - Jim McManus
Katalógové číslo: 359962
Ušetríte až 1,02 € z bežnej ceny 7,70
A navyše získate 6 vernostných bodov
6,68
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vyrovnanosť a pokoj

Spiritualita pribúdajúcich rokov

Autori ponúkajú poctivý pohľad na všetky aspekty pokročilého veku a ukazujú, že v tomto prípade vôbec nejde o stratu času, ale že strata zdravia, mladíckeho elánu, práce, ktorá bývala podstatou našej identity, strata tých, ktorých sme mali radi, a možno aj strata mentálnych schopností nám vytvárajú čas pre najúžasnejší Boží dar, ktorým je skutočný vnútorný rast. Táto kniha pomôže každému veriacemu aj neveriacemu , kto sa ocitol v pokročilom veku a nevie si s tým poradiť. A tiež každému, kto chce pochopiť, čím prechádzajú jeho milovaní v procese starnutia. Jim McManus, je kňaz, redemptorista, rektor Centra spirituality Panny Márie v Perthe v Škótsku. Posledných tridsať rokov pôsobí v diele duchovnej obnovy ako kazateľ počas duchovných cvičení a misií, vedie kurzy duchovnej obnovy, workshopy a semináre o službe uzdravovania. Je autorom množstva kníh. V slovenčine vyšli jeho knihy Uzdravujúca moc sviatostí a Odpustenie (spoluautorka Stephanie Thornton). Dr. Stephanie Thornton C. Psychol AFBPsS je psychologička s tridsaťročnou praxou skúmania ľudskej mysle a porozumenia, hodnôt, postojov a emócií. Publikovala množstvo kníh a článkov. Keď viedla Katedru psychológie na Sussexskej univerzite, obrátila sa na katolícku vieru. V súčasnosti je už na dôchodku. .
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
359962
Názov
Vyrovnanosť a pokoj
Podnázov
Spiritualita pribúdajúcich rokov
EAN/ISBN
9788081930218
Forma
Brožovaná
Autor
Jim McManus
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019
Rozsah
184
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,23
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vyrovnanosť a pokoj zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.