Umlčaní - Príbeh Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

Marek Vagovič

Ringier Axel Springer2018/11 SVK Slovensky

Kniha: Umlčaní - Príbeh Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej - 1. vydanie - Marek Vagovič
Katalógové číslo: 350862
Ušetríte až 1,81 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,09
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Umlčaní - Príbeh Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

Kniha Umlčaní je príbehom Jána a Martiny. Cez autentické výpovede rodiny, priateľov, učiteľov a kolegov skladá pôsobivú mozaiku dvoch mladých životov, ktoré vo veku 27 rokov umlčala ruka nájomného vraha. 

Na portréte Jána a Martiny sa podieľalo 14 novinárov pod vedením šéfa investigatívy Aktuality.sk Mareka Vagoviča. Autori navštívili aj miesta, kde Ján a Martina vyrastali a ktoré kreovali ich osobnosť. Súčasťou portrétu je pohľad do zákulisia novinárskej práce. 

Samostatnú časť knihy tvoria odhalenia Jána Kuciaka zasadené do politických súvislostí. Na základe analýzy dostupných informácií a rozhovorov s dôveryhodnými zdrojmi mapuje osudnú februárovú noc aj doterajší priebeh vyšetrovania. Cennou súčasťou knihy je prvý a jediný profilový rozhovor s Jánom Kuciakom. Nechýba ani prelomová reportáž o prepojení talianskej mafie na najvyššie poschodia slovenskej politiky. 

Kniha je poctou dvom odvážnym mladým ľuďom aj pokračovaním ich odkazu. Spájal ich zmysel pre spravodlivosť a život v pravde, ktorá môže zmeniť každého z nás.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
350862
Názov
Umlčaní - Príbeh Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej
EAN/ISBN
9788089854127
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Marek Vagovič
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/11
Rozsah
304
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Umlčaní - Príbeh Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.