Kniha Kým je čas + Motivačný zápisník Súď ma nežne Alica Eštoková | kníhkupectvo Literama.sk

Kým je čas + Motivačný zápisník

Súď ma nežne

Alica EštokováIKAR2018/10 SVK slovensky

Kniha: Kým je čas + Motivačný zápisník - Súď ma nežne - 1. vydanie - Alica Eštoková
Katalógové číslo: 346329

Kniha: Kým je čas + Motivačný zápisník

Súď ma nežne

Láska sa nezaobíde bez odpúšťania. Najmä keď ten, čo ublížil, o to prosí. Mali by sme využiť príležitosť a odpustiť. Kým je čas!

Šarmantná Rebeka žije bežný život magistry v lekárni. Zdá sa, že jej vnútornú rovnováhu nič nenaruší. Manžel ju miluje, majú krásne, zdravé deti a aj práca ju baví. Jedného dňa jej však najlepšia priateľka nasadí chrobáka do hlavy – presviedča Rebeku o Braňovej nevere. Mladú ženu umárajú podozrenia napriek tomu, že svojmu mužovi verí. Dovolí, aby ju a jej deti niekto obral o pokoj? Chce naozaj vedieť pravdu?

Život im však prinesie ďalšie trápenie, na aké by ľudia na Slovensku ani nepomysleli. Pretrvá Rebekin a Braňov harmonický vzťah aj napriek dramatickému zvratu a obrovskému psychickému vypätiu? Zvládne mladá rodina krutú skúšku a zostane naďalej pre všetkých štyroch pevným útočiskom?

Úryvok z obsahu knihy

Prečo tá príhoda zišla Rebeke na um? Veď už na to nemyslela. Až dnes, keď jej Kamila povedala, že to bude omyl, odrazu jej niečo zavŕtalo v hlave. Nebodaj chce Kamila uloviť jej Braňa! Nie, napadajú jej šialenosti, hoci v živote často býva, že najlepšia kamarátka preberie priateľke manžela. Keby len kamarátka, aj sestra!
Čo ako sa tomu bránila, v hlave sa jej vynárali rozličné kombinácie, až ju to unavovalo. Podozrievanie sa striedalo s dôverou a s láskou, ktorú k manželovi stále prechovávala. Braňove vyznania jej zneli v ušiach ako najsladšia hudba. Jeho nežné objatia aj teraz cítila na tele. Presviedčali ju, že všetko je najlepšom v poriadku.
Už som sa raz popálila a stačilo! Mala by som mať rozum. Nikdy by ma nepodviedol! Ako som tomu mohla čo len na okamih uveriť a zapochybovať?! Som naozaj hrozná. To si Braňo nezaslúži!

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
346329
Názov
Kým je čas + Motivačný zápisník
Podnázov
Súď ma nežne
EAN/ISBN
9788055164601-K
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Alica Eštoková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/10
Rozsah
232
Rozmer
200×125×23 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Nedostupné
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kým je čas + Motivačný zápisník zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.