Kniha The Girl In The Woods Camilla Läckberg | kníhkupectvo Literama.sk

The Girl In The Woods

Camilla LäckbergSLOVART2018 GBR anglicky

Kniha: The Girl In The Woods - Camilla Läckberg
8,72

Novinka, vychádza (dátum nie je určený)
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 345668

Kniha: The Girl In The Woods

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedstrom and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.A missing childWhen a four-year-old girl disappears in the woods outside Fjallbacka, people are horror-struck. Thirty years ago, a child went missing from the same spot, and was later discovered, murdered.A murderBack then, two teenage girls were found guilty of the killing.Could one of them be the culprit this time? Detective Patrik Hedstrom starts investigating, with his wife, bestselling crime writer Erica Falck, by his side.A community torn apartBut as Patrik and Erica dig deeper, it seems that everyone in the tight-knit community is hiding something. And soon, the residents must confront the fact that there could be a murderer in their midst...

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
345668
Názov
The Girl In The Woods
EAN/ISBN
9780008288600
Forma
Mäkká
Autor
Camilla Läckberg
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018
Rozmer
178 x 111 mm
Stav
Novinka
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
The Girl In The Woods zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.