Zóna-X

Brandon McYntire • Mateja Branko • 2018/07SK slovensky

Kniha : Zóna-X - 1. vydanie
Kúpiť
2,83
Katalógové číslo: 338426
Ušetríte až 0,17 € z bežnej ceny 3,00
A navyše získate 2 vernostné body
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Zóna-X

Zbierka poviedok Zóna-X vznikla po nečakanom úspechu krátkych poviedok, ktoré napísal Brandon McYntire a uverejňoval ich v elektronickej podobe na internete.

Medzi najlepšie isto patrí mikropoviedka Letisko, ktorá na internete ďaleko presiahla očakávaný čitateľský záujem a v samej podstate v čítanosti predbehla všetky ostatné autorove diela. Také malé dielko a taký veľký úspech! I ďalšia poviedka Park Kerta, ktorá zvláštnym spôsobom chytila za srdce mnoho čitateľov, sa stala súčasťou autorovej zbierky. V nej si autor s nostalgiou spomína na svoje detstvo. Do tretice sa do zbierky dostala poviedka Pozri, tam je Mexiko!, ktorá sa takisto objavila na internete v elektronickej podobe. Táto postapokalyptická poviedka poukazuje na to, ako by mohla vyzerať ďaleká budúcnosť ľudstva. Môžeme si želať len jedno, aby budúcnosť v takejto podobe nikdy nenastala. Aj toto tretie malé dielko si získalo veľa priaznivcov na čitateľských portáloch.

Po nečakaných mnohých vzhliadnutiach a čítaniach, ktoré presiahli hranicu štvormiestnych čísel, sa tieto neobvyklé mikropoviedky dostávajú do tlače. Všetky tri poviedky predstavujú žáner sci-fi, no o autorovi je už známa aj jeho náklonnosť k ezoterike. Niektoré autorove diela vznikli na základe vízií, neprebádaných skutočností zahalených tajomstvom.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
338426
Názov
Zóna-X
EAN/ISBN
9788057000686
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Brandon McYntire
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/07
Rozsah
66
Rozmer
210×147×5 mm
Hmotnosť
0,09
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Zóna-X zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.