Hra na mačku a myš

M. J. Arlidge

IKAR2018/07 SVK Slovensky

Kniha: Hra na mačku a myš - 1. vydanie - M. J. Arlidge
Katalógové číslo: 331200
Séria kníh: Helen Grace
Helen Grace
Titul je zaradený v tejto sérii
12,35

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Hra na mačku a myš

Hlavná vyšetrovateľka Helen Graceová sa celý život ukrývala za policajný preukaz,  za povesť jednej z najšikovnejších policajtiek v krajine, za dokonalú fasádu neomylnej profesionálky. Až kým sa po falošnom obvinení neocitla v radoch odsúdených. 

Dni v hollowayskom väzení sú krátke, noci dlhé. Za každým rohom číha smrteľné nebezpečenstvo. Trestankyne nemajú bývalé policajtky v láske, najmä ak nejednu z nich dostala za mreže práve Helen. 

Na tom sa nič nezmení, ani keď v cele nájdu zohavené telo. Helen vie, že musí vypátrať surového vraha, pretože inak môže byť ďalšia v poradí. Na mieste, kde nikto neverí v spravodlivosť, sa každý musí starať sám o seba. 

Z anglického originálu Hide and Seek (Michael Joseph an imprint of Penguin Books, London 2016) preložil Matúš Kyčina.

Úryvok z obsahu knihy ...

S hrôzou si uvedomila, že pravidelné dýchanie, ktoré počuje, nevychádza z nej.

 Niekto sedel na opačnom konci postele. Zavrela oči, akoby sa to tým dalo zahnať, no dýchanie neprestávalo. Nádych, výdych, nádych, výdych. Chcela vykríknuť, ale nevydral sa z nej ani ston. Pochopila, že v najbližších minútach sa rozhodne o jej živote a smrti.

 Bude robiť mŕtveho chrobáka, čím získa trocha času. Pomrvila sa, akoby iba spala, a strčila pod seba pravú ruku. Pomaličky sa blížila na miesto pod vankúšom, kde mala schovaný podomácky vyrobený nožík zo žiletky s rúčkou zo zubnej kefky. Už viackrát jej zachránil život a tým vďačnejšie sa teraz za ním naťahovala.

 Ibaže nožík tam nebol.

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
331200
Názov
Hra na mačku a myš
EAN/ISBN
9788055162348
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
M. J. Arlidge
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/07
Rozsah
368
Rozmer
200×125×32 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hra na mačku a myš zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.