Čítaj literatúru ako profesor

Dynamická a zábavná príručka o čítaní medzi riadkami

Thomas C. Foster

TATRAN2018/05 SVK Slovensky

Kniha: Čítaj literatúru ako profesor - Dynamická a zábavná príručka o čítaní medzi riadkami - 1. vydanie - Thomas C. Foster
Katalógové číslo: 323988
Ušetríte až 1,25 € z bežnej ceny 6,50
A navyše získate 5 vernostných bodov
Séria kníh: Čítaj ako profesor
Čítaj ako profesor
Titul je zaradený v tejto sérii
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tieto knihy z verejných zdrojov podporil FPU - Fond na podporu umenia.Tento zoznam bol doplnený a aktuali… Zistiť viac...
5,25
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Čítaj literatúru ako profesor

Dynamická a zábavná príručka o čítaní medzi riadkami

Thomas Foster vysvetľuje literatúru ako nečakané dobrodružstvo, ktoré nám odkrýva nové svety poznania. Hoci priznáva, že veľké príbehy a emócie boli napísané už kedysi dávno a každá doba ich len nanovo prerozpráva a dá im nový šat, nedajme sa zmiasť. Súčasné diela a autori sú rovnako zaujímaví a inovatívni ako ich dávni predchodcovia a navyše nám sprostredkúvajú odkaz nastupujúcich pokolení.

Dielo Čítaj literatúru ako profesor je zábavným sprievodcom literatúrou pre každého - bez ohľadu na vek a počet prečítaných kníh. Autor rozpráva strhujúco a svojím zanietením pre mýty, symboly a príbehy, na ktoré upozorňuje, nenápadne vedie čitateľa a prehlbuje jeho literárne cítenie. Otvára pred ním nové dimenzie čitateľskej skúsenosti a umocňuje jeho čitateľský zážitok. Vo svojom rozprávaní nesleduje len autorov príbeh, ale aj osobitosti autorovho jazyka, pričom je zábavný, vtipný a poučný.

To najdôležitejšie: bohatstvo mysle, rezonanciu citov a hĺbku poznania nájdeme podľa Fostera v troch základných dielach, v Biblii, u Shakespeara a v ľudových rozprávkach, ku ktorým sa vracia každá generácia. No nie je to len "klasika", s každým prečítaným dielom zažívame nové dobrodružstvo, s akým by sme sa v reálnom živote asi nestretli, navyše podnecuje aj našu predstavivosť, fantáziu, súcit a pochopenie.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
323988
Názov
Čítaj literatúru ako profesor
Podnázov
Dynamická a zábavná príručka o čítaní medzi riadka
EAN/ISBN
9788022209397
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Thomas C. Foster
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/05
Rozsah
344
Rozmer
140×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čítaj literatúru ako profesor zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.