Abeceda nie je veda

Iva Mušálková; Šárka Mrvová

SVK Slovensky OTTOVO NAKLADATEĽSTVO2018/03

Kniha: Abeceda nie je veda - Iva Mušálková; Šárka Mrvová
Katalógové číslo: 323328 viac »
5,57

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Abeceda nie je veda

Zábavné hry s abecedou, ktoré pripravila Iva Mušálková a ilustrovala Šárka Mrvová, vaše deti presvedčia, že ABECEDA NIE JE VEDA. Množstvo zábavných úloh zvládnu aj deti predškolského veku a uspokoja túžbu väčšiny z nich naučiť sa čítať ešte skôr, ako pôjdu do školy. Všetky základné písmená sa naučia nielen čítať, ale môžu si ich skúsiť aj napísať. Menšie deti si najskôr vyskúšajú ich tlačenú podobu, staršie sa určite rady pokúsia o písané písmená. Každému písmenu je venovaná samostatná časť knihy. Deti tu vždy nájdu obrázok na vyfarbenie, doplnený jednoduchou básničkou. Čítanie si môžu osvojovať pomocou maľovaného čítania. Keď sa naučia všetky písmená, určite si samy trúfnu aj na celú rozprávku. Ak to nezvládnu, budú v textoch zatiaľ iba vyhľadávať známe písmená, neskôr sa k príbehom dozaista rady vrátia. Na konci knihy sú navyše drobné úlohy, ktorými sa deti samy preveria, ako dobre abecedu ovládajú.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
323328
Názov
Abeceda nie je veda
EAN/ISBN
9788074516795
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Iva Mušálková; Šárka Mrvová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/03
Rozsah
192
Rozmer
213×300×17 mm
Hmotnosť
0,65
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Abeceda nie je veda zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.