Čarovné Tatry a Zamagurie

Magical Tatras and Zamagurie region

Slovenskí fotografi

CBS2017 GBR Anglicky

Kniha: Čarovné Tatry a Zamagurie - Magical Tatras and Zamagurie region - Slovenskí fotografi
Katalógové číslo: 319719
Séria kníh: Čarovné miesta
Čarovné miesta
Titul je zaradený v tejto sérii

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Čarovné Tatry a Zamagurie

Magical Tatras and Zamagurie region

Pýcha Slovenska pohľadom tých najlepších fotografovslovensko carovne sk web 600x345px Na ktorý kraj sú Slováci najviac hrdí? Je na Slovensku nejaké miesto, kde sa akosi všetci cítime doma? Odpoveď je jednoduchá, predsa naše Tatry a Pieniny! O Tatrách či Pieninách vyšlo už niekoľko fotografických kníh, tak čím je táto iná? Fotografie v nej nemajú len jedného autora, ale presne 35. Sú to ľudia, ktorí pravidelne chodia zdolávať strmé štíty a nocovať do hôr. Sú to ľudia, ktorí trpezlivo striehnu na svoj záber. Sú to ľudia, ktorí sa o svoju radosť z vydarenej fotografie chcú podeliť s nami všetkými. Preto poskytli svoje krásne zábery a mohla vzniknúť táto unikátna kniha. Nenájdete v nej technické popisy, históriu, alebo faktografiu. Na to slúžia iné knihy. V tejto však môžete nájsť emóciu a dobrú energiu, a to od prvej strany až po poslednú. V každej fotografii je totiž skrytý kus duše jej autora, ktorá si pamätá jej príbeh. Ak sa do nej zahľadíte, ona vám ho rozpovie. Čarovne!
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
319719
Názov
Čarovné Tatry a Zamagurie
Podnázov
Magical Tatras and Zamagurie region
EAN/ISBN
076718
Forma
Pevná
Autor
Slovenskí fotografi
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017
Rozmer
250×170
Stav
Nedostupné
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čarovné Tatry a Zamagurie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.