Keď čert nespí

Radi prekračujete hranice? Môže vás to stáť život.

M. J. Arlidge

IKAR2018/04 SVK Slovensky

Kniha: Keď čert nespí - Radi prekračujete hranice? Môže vás to stáť život. - 1. vydanie - M. J. Arlidge
Katalógové číslo: 317717
Séria kníh: Helen Grace
Helen Grace
Titul je zaradený v tejto sérii
12,35

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Keď čert nespí

Radi prekračujete hranice? Môže vás to stáť život.

Ďalší napínavý príbeh plný zvratov zo série s vyšetrovateľkou Helen Graceovou, tvrdou a odhodlanou policajtkou, ktorá však tentoraz musí čeliť vlastným temným pokušeniam. 

V najtmavších kútoch mesta prekvitá nočný život. Takýmto miestom je aj zašitý nočný klub Raj bolesti, kde každý môže byť na chvíľu sám sebou, uvolniť sa, prekročiť hranice medzi prácou a hrou, medzi radosťou a bolesťou.  Stretáva sa tu uzavretá komunita a diskrétnosť je zákonom. 

Posvätnosť tohto útočiska však naruší vrah a na mieste zostane jeden mŕtvy. Vo svete, kde je anonymita a diskrétnosť  všetkým, môže aj jediné priznanie obrátiť život naruby. Nikto nechce prezradiť, čo videl, čo vie. Je to chúlostivý prípad a všetci mlčia. Mlčí aj žena, ktorá vedie vyšetrovanie - Helen Graceová.  

Helen poznala obeť. A obeť poznala ju - viac než ktokoľvek iný. Keď vrah zaútočí znova, Helen sa musí rozhodnúť. Koľko hraníc je ochotná prekročiť, aby chytila zákerného a nepolapiteľného sériového vraha?

© 2018 Literama


Úryvok z obsahu knihy ...

Najradšej by vyhŕkla, že poznala obeť, že to bol jej priateľ. Lenže keď otvorila ústa, jazyk znenazdajky odmietol poslušnosť.

„Čo sa deje, Helen? Stalo sa niečo?“ naliehala Charlie.

Helen však mlčala. Keby priznala, že pozná obeť, musela by vysvetliť, ako sa spoznali. To neprichádzalo do úvahy – nechcela im ho predhodiť a okrem toho, ako by sa pozrela kolegom do očí, keby sa prevalili pikantné podrobnosti z jej súkromia? Stala by sa terčom posmeškov, nekonečným zdrojom oplzlých vtipov, no predovšetkým by sa to dozvedeli. Stretnutia s Jakom boli čisto súkromné, diskrétne a výnimočné – dostala priestor, kde mohla odhaliť staré rany a čeliť pocitom viny. Ak sa otvorí, bude zraniteľná, ponížená a s najväčšou pravdepodobnosťou ju stiahnu z prípadu. Také niečo nehodlala riskovať.

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
317717
Názov
Keď čert nespí
Podnázov
Radi prekračujete hranice? Môže vás to stáť život.
EAN/ISBN
9788055159140
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
M. J. Arlidge
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
352
Rozmer
200×125×31 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Keď čert nespí zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.