Ničnever - Pozoruhodné skúšky Morrigan Crowovej

Ničnever 1 Ak zlyhá, kliatbe sa viac nevyhne

Jessica Townsendová

IKAR2018/10 SVK Slovensky

Kniha: Ničnever - Pozoruhodné skúšky Morrigan Crowovej - Ničnever 1 Ak zlyhá, kliatbe sa viac nevyhne - 1. vydanie - Jessica Townsendová
Katalógové číslo: 317713
Ušetríte až 9,34 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 3 vernostné body
Séria kníh: Ničnever
Ničnever
Titul je zaradený v tejto sérii
3,56
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ničnever - Pozoruhodné skúšky Morrigan Crowovej

Ničnever 1 Ak zlyhá, kliatbe sa viac nevyhne

Nad Morrigan Crowovou visí kliatba. Narodila sa v deň Zvečerenia, a preto ju obviňujú zo všetkého zlého, čo sa stalo, od krupobitia po infarkty. Čo je však najhoršie, podľa kliatby je odsúdená na záhubu a zomrie o polnoci po dovŕšení jedenásteho roku života. 

Kým Morrigan odovzdane čaká na svoj osud, objaví sa pozoruhodný neznámy muž Jupiter North. Unesie ju do tajného magického mesta zvaného Ničnever, čím ju zachráni pred prenasledovateľmi – tieňovými jazdcami a poľovníckymi psami z čierneho dymu. Morrigan sa ešte dozvie, že Jupiter si ju vybral ako uchádzačku o miesto v najprestížnejšej organizácii v meste – v Spolku výnimočných. Aby doň vstúpila, musí podstúpiť štyri ťažké a nebezpečné skúšky. Súperiť pritom bude so stovkami iných detí, pričom každé sa pýši extrémnym nadaním. Morrigan však žiaden talent nemá. Ak chce zostať v bezpečí Ničneveru, musí nájsť spôsob, ako uspieť. A to rýchlo. Inak jej nezostane nič iné, len opustiť mesto a čeliť neblahému osudu. 

Z anglického originálu Nevermoor – The Trials of Morrigan Crow (Littl, Brown and Company, New York 2017) preložil Martin Štulrajter.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
317713
Názov
Ničnever - Pozoruhodné skúšky Morrigan Crowovej
Podnázov
Ničnever 1 Ak zlyhá, kliatbe sa viac nevyhne
EAN/ISBN
9788055159003
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jessica Townsendová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/10
Rozsah
352
Rozmer
200×125×32 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
72%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ničnever - Pozoruhodné skúšky Morrigan Crowovej zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.