Požiarna bezpečnosť stavieb

Vladimír Mózer

Eurostav2017/09 SVK Slovensky

Kniha: Požiarna bezpečnosť stavieb - Vladimír Mózer
Katalógové číslo: 307734
27,58

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Požiarna bezpečnosť stavieb

Publikácia Požiarna bezpečnosť stavieb oboznámi čitateľov so základmi problematiky požiarnej bezpečnosti stavieb. Jej obsah je zameraný nielen na sprostredkovanie dôležitých faktov a vzťahov z právnych predpisov a technických noriem, ale aj na vysvetlenie dôvodu ich zavedenia a praktickej aplikácie. Prináša informácie o princípoch navrhovania požiarnej bezpečnosti stavieb v štandardnej chronológii spracovania požiarnobezpečnostného riešenia návrhu stavby. Používatelia publikácie získajú orientáciu v navrhovaní požiarnej bezpečnosti stavieb, osvoja si dôležité pojmy a definície, základnú relevantnú legislatívu, technické predpisy i paušálne požiadavky na jednotlivé druhy stavieb. V publikácii je veľký dôraz kladený aj na objasnenie kľúčových postupov výpočtov, ktoré sa pri navrhovaní požiarnej bezpečnosti stavieb využívajú. Čitatelia publikácie získajú informácie, pomocou ktorých prostredníctvom bežne dostupného softvérového vybavenia počítačov (tabuľkového procesora) dokážu jednotlivé výpočtové postupy do značnej miery zautomatizovať a znížiť tak ich časovú náročnosť. Publikácia, ktorá chýba na našom knižnom trhu, môže slúžiť ako pracovná pomôcka pre projektantov zaoberajúcich sa prípravou výstavby, pre stavbyvedúcich, stavebný dozor i stavebníkov. Užitočné informácie v nej nájdu i študenti stredných a vysokých škôl.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
307734
Názov
Požiarna bezpečnosť stavieb
EAN/ISBN
9788089228508
Forma
Brožovaná
Autor
Vladimír Mózer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/09
Rozsah
250
Rozmer
210x297
Hmotnosť
0,87
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Požiarna bezpečnosť stavieb zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.