Vizuální esej / Visuální esej

Jakub Guziur

TRIGON2016/11 CZE Česky

Kniha: Vizuální esej / Visuální esej - Jakub Guziur
Katalógové číslo: 306579

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Vizuální esej / Visuální esej

Vizuální poezie na pomezí esejistického žánru. Sbírka je tvořena textovými fragmenty a básnickými konfiguracemi, uspořádanými do gestických básní a typokaligrafií, které jsou pro Guziurovu autorskou tvorbu typické. Běžná cena 140 Kč, v Trigonu výhodněji za 120 Kč. Jakub Guziur (1978) vystudoval anglistiku na filosofické fakultě University Palackého v Olomouci. Od roku 2003 je redaktorem revue Aluze. Překládá současnou britskou poesii (Choman Hardi, Deryn Rees-Jones). Recense publikoval v Aluzi, Literárních novinách a v Polish Journal for American Studies. Zabývá se angloamerickou literaturou, obzvláště estetickými problémy modernismu, literaturou amerického Jihu, současnou britskou a americkou poesií a proměnami poetické sekvence ve světové literatuře 20. století (T. S. Eliot, W. C. Williams, B. Bunting, Ch. Reznikoff, Ch. Olson, E. Dorn, R. Caddel).
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
306579
Názov
Vizuální esej / Visuální esej
EAN/ISBN
9788087908174
Forma
Brožovaná
Autor
Jakub Guziur
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
88
Hmotnosť
0,22
Stav
Nedostupné

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vizuální esej / Visuální esej zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.