Tieňová vojna

Brilantný špionážny triler

Bret Witter Sean McFateIKAR2017/08 SVK slovensky

Kniha: Tieňová vojna - Brilantný špionážny triler - 1. vydanie - Bret Witter, Sean McFate
1,88
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 300973
Ušetríte až 0,12 € z bežnej ceny 2,00
A navyše získate 1 vernostný bod
Kolekcia titulov: PREKVAPČO

PREKVAPČO

Špeciálna akcia s názvom PR€KVAPČO vás príjemne prekvapí širokou ponukou kvalitných titulov vo veľmi priaznivých cenách. Zistiť viac...

Kniha: Tieňová vojna

Brilantný špionážny triler

Tom Locke pracuje ako elitný žoldnier pre Apollo Outcomes, úspešnú vojenskú firmu. Po návrate z misie v Líbyi mu pridelia prísne tajnú nelegálnu operáciu na Ukrajine. Má len sedem dní, aby zachránil rodinu známeho ukrajinského oligarchu a realizoval veľkolepú útočnú akciu.

Locke však netuší, že jeho ctižiadostivý a záhadný šéf Brad Winters sa zaplietol do vysokej geopolitickej hry s vplyvnými kapitálovými investormi po celom svete. Jediným chybným krokom riskujú všetko. A toho chybného kroku sa už možno dopustila Lockova stará láska, vojnová korešpondentka Alie MacFarlanová, ktorá impulzívnym konaním ohrozí ich život. Locke tak musí vynaložiť všetky sily, aby predišiel zrade, ktorá by mohla vyústiť do katastrofy... a nakloniť misky mocenských váh na stranu Putinovho Ruska.

Preložil Milan Kopecký

Úryvok z obsahu knihy

Niekedy je „najlepší kandidát“ ten, čo vie o probléme najmenej. Toto kritérium som v prípade Ukrajiny spĺňal.
„Kto si ma vyžiadal?“ Predpokladal som, že išlo o ZKO – Zadanie konkrétnej osobe. Teda že klient si vyžiadal mňa osobne.
Mierne zaváhal. Zaujímavé. „To ja, Thomas. Je to dôležité. Sám som si to vzal na starosť a budeš sa zodpovedať priamo mne.“
Vystrel som sa v kresle. Bolo mi jedno, či to Winters postrehol, nemalo zmysel tváriť sa, že ma to nezaujíma. Aj keby nebol mojím niekdajším mentorom, zastával vplyvnú pozíciu. Projekty s osobným záujmom nadriadených sa neodmietajú. Alebo s výhľadom úplnej operačnej slobody.
„Nijaká iná šarža?“
Winters pokrútil hlavou. „Iba ja.“
„Nič nepôjde cez oficiálne informačné kanály?“ To bolo poznávacie znamenie práce pre vládu. Každá taká zákazka, dokonca aj prísne tajná, musela ísť cez veľvyslanectvo – krytie, komunikácia, peniaze, zbrane. Na tieto účely som mal previerku najvyššieho stupňa, hoci v poslednom čase sa už veľvyslanectvo vo väčšine prípadov obchádzalo.
„Nebude nijaká vládna kontaktná osoba ani naša.“
„Takže budem šarkanom.“ Šarkani boli agenti, ktorých bolo v prípade hrozby prezradenia možné odstrihnúť. Najprestížnejšie úlohy bývali najriskantnejšie.
Winters opäť prikývol.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
300973
Názov
Tieňová vojna
Podnázov
Brilantný špionážny triler
EAN/ISBN
9788055155883
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Bret Witter, Sean McFate
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/08
Rozsah
368
Rozmer
200×125×33 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tieňová vojna zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.