Jeden z nás klame

Karen M. McManusIKAR2017/11 SVK slovensky

Kniha: Jeden z nás klame - 1. vydanie - Karen M. McManus
Katalógové číslo: 299004
Séria kníh: Jeden z nás klame
Jeden z nás klame
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Jeden z nás klame

V jedno popoludnie sa piati stredoškoláci, ktorých na prvý pohľad nič nespája, ocitnú po škole, hoci nič zlé nespravili – vraj.

Vzorná študentka Bronwyn, ktorá nikdy neporušila žiadne pravidlo, bejzbalová hviezda Cooper, ktorá vie len to, čo sa deje na ihrisku, krásavica a „typická“ blondína Addy, ktorá sa snaží zatajiť trhliny vo svojom živote, darebák Nate, ktorého od kriminálu delí azda len krôčik, a outsider Simon, autor počítačovej aplikácie, na ktorej si študenti strednej školy Bayview High môžu prečítať bulvárne klebety o svojich spolužiakoch.

Všetci sa dobre bavia, okrem samotných aktérov. Práve na druhý deň Simon plánoval zverejniť na nete ďalšie pikantné historky. Už to však nestihne, pretože v škole náhle zomrel. Podľa vyšetrovateľov jeho smrť nebola nehoda. A zrazu sú všetci štyria podozriví z jeho vraždy.

Preložila Adriana Sýkorčinová

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
299004
Názov
Jeden z nás klame
EAN/ISBN
9788055156705
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Karen M. McManus
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/11
Rozsah
336
Rozmer
200×125×25 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Jeden z nás klame zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.