Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas

Od úsvitu dejín do súčasnosti

Daniel Gurňák

Mapa Slovakia2017/02 SVK Slovensky

Kniha: Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas - Od úsvitu dejín do súčasnosti - Daniel Gurňák
Katalógové číslo: 288391
6,58

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas

Od úsvitu dejín do súčasnosti

Od prvého vydania úspešného dejepisného atlasu Štáty v premenách storočí už uplynulo 12 rokov. V dnešnej hektickej dobe sme svedkami toho, že štáty sa nemenia len počas storočí, ale takmer neustále z roka na rok. Aj to bol jeden z dôvodov, ktorý nás primäl k tomu, aby sme začali pripravovať nový dejepisný atlas.

Nový atlas Štáty v premenách storočí v sebe zahŕňa všetko, čo obsahovala pôvodná verzia a k tomu i viacero nových tém. Aby zostala zachovaná hlavná výhoda nášho atlasu - čo najviac hodnotného obsahu na čo najmenšom rozsahu, rozširujeme nové vydanie iba o 10 strán, na ktorých však pribudne tridsiatka nových máp. Ako podtitul napovedá, dejepisný atlas zachytáva vývoj od najstarších čias až po súčasnosť, teda až po udalosti, ktoré sa udiali do redakčnej uzávierky. No pribúdajú i mapy či už z prehistórie alebo z národných dejín, pričom viaceré ďalšie pôvodné mapy prešli aktualizáciou obsahu. Veríme, že nové vydanie atlasu Štáty v premenách storočí bude ešte vítanejším pomocníkom pre všetkých, ktorých zaujíma dianie vo svete od najstarších čias až po súčasnosť.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
288391
Názov
Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas
Podnázov
Od úsvitu dejín do súčasnosti
EAN/ISBN
9788080673079
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Daniel Gurňák
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/02
Rozsah
64
Rozmer
210×297 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
20%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Štáty v premenách storočí Dejepisný atlas zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.