Invázia do Tearlingu

Erika JohansenováIKAR2016/01 SVK slovensky

Kniha: Invázia do Tearlingu - Erika Johansenová
13,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 254955
Ušetríte až 2,09 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Séria kníh: Kráľovná Tearlingu
Kráľovná Tearlingu
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Invázia do Tearlingu

Kelseu Glynnovú, mladú kráľovnú Tearlingu, čaká výzva, akej dosiaľ nečelila. Zastavením zásielok otrokov do Mortmesnu nahnevala Červenú kráľovnú – brutálnu vládkyňu, ktorej moc pramení z čiernej mágie. Tá teraz posiela do Tearlingu armádu, aby ho pripravila úplne o všetko. Inváziu už nič zastaví. Ako sa mortská armáda blíži k hlavnému mestu, Kelsea nadobúda tajomnú moc. Dokáže sa spojiť s obdobím pred Prechodom a zisťuje, že sa musí spoľahnúť na čudného, možno aj nebezpečného spojenca – ženu menom Lily, ktorá žila pred mnohými rokmi. Osud Tearlingu aj Kelseinej duše závisí práve od Lily, Kelsea však možno nebude mať dosť času, aby si to overila.

Z anglického originálu The Invasion of the Tearling (Harpercollins, New York 2015) preložil Patrik Frank.

Úryvok z obsahu knihy

„Pani?“ spýtal sa Pen ticho. „Ste v poriadku?“
„Nič mi nie je,“ zamumlala, no v skutočnosti jej v zornom poli tancovali záblesky svetla. Uvedomila si, že jej príde zle, a to si pred Bermondom nemohla dovoliť. Postavila sa a hneď sa musela chytiť stola, aby nestratila rovnováhu.
„Pani?“
„Nič mi nie je,“ zopakovala a pokrútila hlavu v nádeji, že sa jej rozjasní.
„Čo je s ňou?“ chcel vedieť Bermond, no aj jeho hlas už rýchlo slabol. Celý svet odrazu voňal dažďom. Kelsea sa držala stola a cítila, ako sa jej hladká naleštená doska kĺže pod prstami.
„Chyť ju, človeče!“ skríkol Palcát. „Spadne!“
Na páse zacítila Penovu ruku, jeho dotyk jej však nebol príjemný, a tak ho zo seba striasla. Zrak sa jej už celkom zahmlil a odrazu videla samé neznáme veci: Malú kabínu a sivú, hrozivú oblohu. V panike zavrela oči a znova ich otvorila, hľadajúc audienčnú sieň, svojich strážcov či čokoľvek známe. Nič z toho však nevidela, Palcát, Pen, Bermond... všetci zmizli.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
254955
Názov
Invázia do Tearlingu
EAN/ISBN
9788055145846
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Erika Johansenová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/01
Rozsah
496
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Invázia do Tearlingu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.