Urobíme všetko, čo sa dá - Eva Borušovičová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Urobíme všetko, čo sa dá

Eva BorušovičováSLOVART • 2014/04SK slovensky

Kniha : Urobíme všetko, čo sa dá
Katalógové číslo: 225188
NEDOSTUPNÉ: titul nie je objedanteľný

Kniha: Urobíme všetko, čo sa dá

Scenáristka a režisérka Eva Borušovičová všetky texty z tejto kolekcie napísala exkluzívne pre tri obsahovo a personálne na seba nadväzujúce internetové projekty: inZine, T-Station a najnovšie INLAND. Tam si našla množstvo fanúšikov medzi čitateľmi, ktorí sa v jej riadkoch naučili očakávať humor, múdrosti o živote, láske, sexe, rodičovstve i detstve, pochopenie i podpichnutie, smútok i nádej, nečakané uhly pohľadu a pointy, kultivovaný a živý jazyk.

Ak sa potrebujete dozvedieť, prečo nezneužívať svoje magické schopnosti na vyhľadávanie miest na parkovanie, Ako vyzerá boh?, komu sa hovorí Naval prachy a nesmej sa, či je dobre, že nikdy nevieme, čo s nami robia iní ľudia vo svojich predstavách a aká je teda Digitálna láska, tak odpovede nájdete práve tu. Eva Borušovičová urobí pre svojho čitateľa všetko, čo sa dá.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
225188
Názov
Urobíme všetko, čo sa dá
EAN/ISBN
9788055610443
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Eva Borušovičová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/04
Rozsah
296
Rozmer
111×182×16 mm
Stav
neurčené
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Urobíme všetko, čo sa dá zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.