Kríza ako šanca

Kniha: Kríza ako šanca - Kurt Tepperwein
Katalógové číslo: 221845
11,46

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Kríza ako šanca

Krízy majú v sebe niečo znepokojujúce a často nás odnášajú preč od každodenných povinností. Čo bolo v jednej chvíli v poriadku, môže byť v nasledujúcom okamihu úplne naopak. A preto namiesto toho, aby sme sami seba prinútili novú situáciu len bezhlavo akceptovať, mali by sme sa tejto ponúkanej šance chopiť a vnímať ju ako šancu na novú príležitosť. Kurt Tepperwein ukazuje, ako krízy vznikajú a ako sa na nás prejavujú. Zaoberá sa rôznymi podobami kríz, v ktorých sa môžeme ocitnúť, ako sú napríklad kríza vo vzťahu, kríza v zamestnaní, vo vývoji alebo tiež kríza emócií. Tepperwein predstavuje v tejto povzbudivej knihe možnosti riešenia, ako takúto krízu úspešne zvládnuť. Získajte teda sami nad sebou moc znova konať miesto toho, aby ste len reagovali.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
221845
Názov
Kríza ako šanca
EAN/ISBN
9788081111495
Autor
Kurt Tepperwein
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
296
Rozmer
125×200
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kríza ako šanca zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.