Kde asi rozprávka býva + CD s pesničkami

Peter Karpinský

PERFEKT2013 SVK Slovensky

Kniha: Kde asi rozprávka býva + CD s pesničkami - Peter Karpinský
Katalógové číslo: 210419
7,10

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Kde asi rozprávka býva + CD s pesničkami

Kde bolo tam bolo, za horami za dolami... vlastne nie, len tu neďaleko pod Tatrami sa k nebu vypína nádherný Ľubovniansky hrad. V tom hrade síce nežijú kráľ, kráľovná a princezná, ale býva tam rozprávka. A nielen jedna. V hradných múroch sa skrýva množstvo rozprávok, len treba vedieť pozorne načúvať. Hrubé múry totiž vedia hovoriť, ba dokonca aj spievať. Neveríte? Tak si teda prečítajte túto knihu. Prinášame vám v nej niekoľko hradných príbehov. Princezná pre draka je veselá rozprávka o vyberavej princeznej, hlúpom Janovi, popletenom černokňažníkovi, čertovi, zaľúbenej bosorke, Zlatej krajine a samozrejme o drakovi. Diablova skala je povesť o vzniku hradu Ľubovňa a tretí príbeh O troch zlatých vlasoch Deda Vševeda si dokonca môžete zahrať aj vy, pretože je napísaný ako divadelná hra. Ak radi spievate alebo hráte na nejaký hudobný nástroj, v knihe nájdete aj množstvo pekných rozprávkových pesničiek spolu s nádherne naspievaným CD. Veríme, že sa vám táto zaujímavá kniha bude páčiť a raz si aj sami prídete vypočuť, čo rozprávajú kamenné múry starého hradu.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
210419
Názov
Kde asi rozprávka býva + CD s pesničkami
EAN/ISBN
9788080466299
Autor
Peter Karpinský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
80
Rozmer
196×256
Hmotnosť
0,47
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kde asi rozprávka býva + CD s pesničkami zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.